7ulasaksoy kullanıcısının son içeriği

1. 7ulasaksoy

Yardım Twrp ile yüklenen dosya nasıl kaldırılır

Çok sağolun hocam teşekkür ederim 🙏
  2. 7ulasaksoy

Yardım Twrp ile yüklenen dosya nasıl kaldırılır

Twrp ile zip yukledikten sonra uygulama açılışları falan çok yavaşladı yüklediğim dosyayı nasıl kaldirabilirim ?
  3. 7ulasaksoy

Yardım Mi 8 se 9.6.13 şebeke sorunu

Benim de aynı sorunun var şebeke yok ,twrp yükleme işlemi yapılmıyor. fasboot rom yükledim cihazı açtım ama şebeke yok nasıl çözülür bende bilmiyorum
  4. 7ulasaksoy

Yardım Fasboottan çıkamıyorum twrp yüklenmiyor mi 8 se

cihaz twrp giriş ekranın da kaldı şuan da wipe ekranı vs gelmiyor cihaza şebeke modülünü kursam yeterli benim icin
  5. 7ulasaksoy

rom işini xiaomı tool üzerınden fasboot romu yükleyerek hallettim bi şekilde bu sefer cihaza twrp yüklemek istediğim de yükleme yapılmıyor twrpyi farklı bi yoldan yükleme sansım var mı ?
  6. 7ulasaksoy

Arkadaşlar fasboottan çıkamıyorum twrp yüklenmiyor cihaza Xiaomi tool üzerinden fasboot rom yüklemek istedim gene olmadı başka bir çözümü bilen varsa acil yazabilir mi telefonu kullanamıyorum
  7. 7ulasaksoy

Yardım Modlu Instagram da reklam gözüküyor

Tuhaf ama Adawayi f droid üzerinden yükleyince sorun çözüldü
  8. 7ulasaksoy

Yardım Modlu Instagram da reklam gözüküyor

Modlu Instagram kullanıyorum son zamanlar da nedense reklamlar çıkmaya başladı farklı modlu Instagram yükledim gene aynı şekilde reklamlar çıkmaya devam etti Reklam engelleme için adaway roootlu kullanıyorum reklamlar sadece instada çıkıyor. Kullandığım modüllerden kaynaklı olabilir diyerekten...
  9. 7ulasaksoy

Yardım Koyu mod hatası ,cihaz koyu moddan çıkmıyor

Köyde olduğum için PC falan yok maalesef, sıfırlama için de yüklü bı internet gerekiyor
  10. 7ulasaksoy

Yardım Koyu mod hatası ,cihaz koyu moddan çıkmıyor

Telefon koyu moddan çıkmıyor. Sadece telefonu şarja takınca düzeliyor sarjdan çıkarınca gene aynı şekil hata devam ediyor
  11. 7ulasaksoy

Yardım Mi 8 rom yüklenmiyor

Tek tuş twrp yükleme işlemini uyguladım fakat yüklenmiyor. MI flash ile işlem rom atmak istedim fasboot ekranında sol üst köşesinde press any key to shutdown hatası veriyor ve işlem gerçekleşmiyor. Guc+ses açma tuşuna bastığım da mı recovery 3.0 ekranı geliyor. Google uygulamalarıni apk...
  12. 7ulasaksoy

Yardım Mi 8 rom yüklenmiyor

Dün mi 8 için 12.5 cin romunu denemek için kurdun ama kurulumdan sonra ne twrp yukleyebildim ne farklı bir rom kurabildim magiskte kuramıyorum haliyle. Google uygulamaları da olmadığı için şuan boş Bi cihaz olarak kullanıyorum desem yeridir. Twrpti nasıl yukleyebilirim?
  13. 7ulasaksoy

Rom Mi8 SE MIUI 12.5 Rom Çıktı - MiuiCC v21.3.3

Pbyi yüklemekte çözüm olmadı hocam acılıs ekranında kalıyor ardından recovery ekranına atıyor
Üst Alt