67memetrix kullanıcısının son içeriği

1. 6

Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

Peki bu güncelleme kaybolacak mı? Yoksa böyle bekleyecek mi ben güncelleyene kadar?
  2. 6

Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

MIUI V9.2.3.0.OCAMIEK Kararlı 1.5 G yazıyor yükleyeyim mi yüklemeyeyim mi daha 10 dk oldu geleli karar veremedim?
  3. 6

Soru Xiaomi Huami Amazfit Pace Türkçe?

Öyle birşey yaşamadım ama sanırım fabrika ayarlarına döndürmeden önce telefondaki amazfit uygulamasından cihazla telefonun bağlantısını kesmemiş olabilirsin illaki konu ile ilgili yabancı forumlarda paylaşım yapılmış olabilir yada forumda nuke66 isimli kullanıcıya ulaşırsan ayrıntılı bilgi...
  4. 6

Selamlar herkese. Ürünü bugün teslim aldım ekran kalitesi gerçekten umduğumdan iyi çıktı. Bağlantı telefon dili Türkçe olmasına rağmen kopmuyor. Sanırım bunu yazılım güncellemesi ile halletmişler çünkü telefonla ilk bağlantısını yaptığımda hemen yeni versiyonu buldu indirdi yükledi. Sadece...
  5. 6

Bu sabah itibari ile HEPSIBURADA.COM dan 569 tl ye sipariş verdim birde ekran koruyucu film aldım. Umarım pişman olmam ileride de firma tarafından dil desteği gelir. Satma sebebiniz nedir?
  6. 6

HEPSIBURADA.COM da şuan kampanyada 570 tl alsam nasıö olur acaba?
  7. 6

Selamünaleyküm, öncelikle herkesin sorunsuzca cihazlarını kullanmalarını dilerim. Ben yakın zamanda Mi 6 aldım ve akabinde akıllı bir saat almaya karar verdim ve yine xiaomi ürünlerine bakmanın fiyat / performans olarak mantıklı olacağını düşündüm. Daha sonra konu adındaki akıllı saatin inceleme...
Üst Alt