64maraz64 kullanıcısının son içeriği

1. 64maraz64

Yardım Mi A2 lite bildirim sorunu

Arkadaşlar yardımcı olur musunuz?
  2. 64maraz64

Yardım Mi A2 lite bildirim sorunu

Merhaba arkadaşlar a2 lite cihazımda uygulama üzerindeki bildirimler saydam şekilde geliyor (resim 1), ben bu bildirimlerin sayı olarak gelmesini istiyorum (resim 2). Bunu değiştirebileceğim bir ayar veya uygulama var mı? resim 1 : resim 2:
  3. 64maraz64

Yardım Redmi 8A - Android 10 güncellemesi

Güncelleme tekrar geldi , bilgilendirdiğiniz için sağolun.
  4. 64maraz64

Bilgi için teşekkür ederim. Peki güncellemeyi biz yapmadan beklesek tekrar ne zaman gelir ?
  5. 64maraz64

Peki, teşekkürler...
  6. 64maraz64

Merhaba arkadaşlar bugün akşam saatlerinde redmi 8a telefonuma Android 10 güncellemesi gelmişti, yaklaşık 1.7 gb civarındaydı, yarın yüklerim diye yapmamıştım. Fakat tekrar kontrol ettiğimde güncelleme yok diyor. Sebebi ne olabilir ?
  7. 64maraz64

Çözüldü Rom yükseltme hakkında bilgi almak istiyorum.

Anladım hocam , o zaman en iyisi hiç rom filan karıştırmadan bu şekilde kullanmak daha sağlıklı olacaktır, garanti süresi bittikten sonra belki o zaman değiştirilebilir, verdiğiniz bilgiler için ayrıca teşekkür ederim.
  8. 64maraz64

Anladım hocam, peki bu şekilde geçiş yaptığım zaman yukarıda sormuş olduğum soruların cevapları nedir?
  9. 64maraz64

Arkadaşlar ben buradaki romu 2. numaralı yöntemle yani "cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek" yüklemek istiyorum, fakat yüklemeden önce birkaç soru sormak istiyorum, Rom - Redmi 8A MIUI 11 Hindistan Kararlı V11.0.5.0 PCNINXM 1-Bu romu yükselttiğim de veri kaybı (resimler,rehber vs.)...
  10. 64maraz64

Yardım Redmi 8A - Hindistan Rom

Arkadaşlar ben buradaki romu 2. numaralı yöntemle yani "cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek" yüklemek istiyorum, fakat yüklemeden önce birkaç soru sormak istiyorum, 1-Bu romu yükselttiğim de veri kaybı (resimler,rehber vs.) olur mu ? 2-hindistan romuna yükselttğim de yine türkçe dil...
  11. 64maraz64

İnceleme Google Kamera 48mp Örnekleri

Ne tür ayarlar hocam, ben baktım ama bulamadım , hdr özelliği falan yoktu sadece mp ayarları var.
  12. 64maraz64

Hiç denemedim hocam ama gündüz bile hafif karanlık ortam da dahi iyi değildi.
  13. 64maraz64

Ben buldum ama 5.x.x sürümü sanırım yükledim fakat beğenmedim açıkçası , stok kamera daha iyi geldi bana. İsterseniz buradan paylaşırım.
  14. 64maraz64

Çözüldü Redmi 8 Bölgeyi Değiştirdikten Sonra Bu Geldi

Arkadaşlar ben buradaki romu 2. numaralı yöntemle yani "cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek" yüklemek istiyorum, fakat yüklemeden önce birkaç soru sormak istiyorum, bu romu yükselttiğim de veri kaybı (resimler,rehber vs.) olur mu ? Bir diğer sorum ise hindistan romuna yükselttğim de...
  15. 64maraz64

Çözüldü Redmi 8 Bölgeyi Değiştirdikten Sonra Bu Geldi

Anladım hocam, ben de şu an Global Kararlı v11.0.4.0 rom yüklü , hindistan için v11.0.5.0 çıkmış sanırım.
Üst Alt