58lanet65 kullanıcısının son içeriği

1. 58lanet65

Rom Redmi Note 8 - Miui Orijinal Global ve Diğer Stok Romlar

Miui12.5 global yakındır :)
  2. 58lanet65

Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Mi Account Bypass Mi Account Şifresi Unutulmuş

Hocam durumumuz tam şu şekil persisti siliyorum cihazı açıyorum yine ayni accountu istiyor baglaninca internete. Persisti sifirlayip teli acip kapatip stock atiyorum sonuç yine ayni. Hani öyle ni kısır döngüye girdikki dün aksam 7 den bu sabah 10a kadar pc basindan kalkmadan ugrastim ettim...
  3. 58lanet65

Hocam peki siz find ve cloud sildikten sonra reboot atınca (persist i kurmadan) cihaz miui yazısı gelip geri twrpye mi döndü acaba. artık imei repair yapmaktan 40 kere yazılım atmaktan canım usandı :D
  4. 58lanet65

Bu arada elimizde 3 adet RN8 mevcut acaba 2 tanesinden birinin persist ini yedekleyip atsak nasıl olur lalala~~lalala~~lalala~~lalala~~lalala~~
  5. 58lanet65

Hocam kolay gelsin. biz imei repair falan yaptık işte bu persist zımbırtısını atınca account geliyor bi gmail.e 2 hesap kayıtlıymış nasıl yaparız. bu arada 12.0.3 yazılımda cihaz recovery zip indirip flaslıycam 12.0.3 persisti olmazsa persist olmadan kullanılırmı cihaz
  6. 58lanet65

MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Malesef hocam ne v11 çözdü nede mtp pazartesi ye belki daha uzun bir zamana kadar böyle kullanmaya devam. Moped alicagim icin çokta ugrasmak istemiyorum telefon lazim mecbur :@
  7. 58lanet65

MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Pc yok elimde hocam mecbur eu stabilin 11ini ustune atip tekrar update olarak yeni surum atmayi planliyorum. Dfe içinde oftw de bise bulamadim baktim
  8. 58lanet65

Deniyceğim hocam. Format data falan yaptirmiyor dfe yi bi deniyeyim olmazsa bu romun android 9 olanini flaslamayi planliyorum miui11 onu atinca duzelmişti bi ara bozulunca
  9. 58lanet65

Hocam sd card mevcut 3 4 kere denedim olmadı twrp de değiştirdim yine olmadı. İlla otg ile atilması lazımmı acaba 1613860224 Romu tekrar indiriyorum. Bidaha flash yapiym inşallah düzelir.
  10. 58lanet65

Hocalarım orange fox twrp ile update yaptim. Dahili depolamada fox klasoru 7gb kaplio die sildim. Önbelkek ve chache temizlemek icin twrp actim şifre istemiyor ve sifirlama yapmiyor :(
  11. 58lanet65

Hayırlısıyla bir bilgisayar alayım da hocam o zaman coşacağım :) malum ev tutum 2 hafta geçti geçmedi eski bi mevzu yüzünden eve mühür vurdular bizden önceki kiracı yüzünden bakalım ev açılsın internet baglatip bi pc bulup forumda geceleri aktif olmayi planliyorum Idea~~
  12. 58lanet65

Selamlar hocalarım. Şuanda bu eu romu kullanıyorum ama stock rom a geriye dönmek geldi içimden bi anda memnunum ama sıktı zaten root falan şuanlık kullanmıyorum. Şuan bilgisayarım olmadığından dolayı recovery dosyasini indirip flash yapsam sorun olurmu (data wipeleri falan yapicam orjinale...
  13. 58lanet65

Madalya Sitemizi Tanıt Madalyayı Kap

O iş bizde <3
Üst Alt