55_sms kullanıcısının son içeriği

1. 5

Rehber HyperOs'a güncellemeden mutlaka buraya göz at.

Mi 12 lite 5g, dün hyperos güncellemesi yaptım. Sanki biraz daha akışkan gibi. Extra bi yenilik yok. Yada bana öyle geldi. Pil performansı biraz düştü. Bi iki güncelleme ile sanırım çok daha iyi olacak.
  2. 5

Haber HyperOS Güncelleme Takibi Artık Kullanılabilir [22 Ocak'ta Güncellendi]

Mi 12 lite listede var ama güncelleme dahaca gözükmüyor. Bikaç gün daha beklemek lazım demek ki...
  3. 5

Uygulama Universal HyperOs Kamera Uygulaması

Mi 12 lite MIUI 14 çalıştı bi sıkıntı gözükmüyor
  4. 5

Sohbet Kandiliniz Mübarek Olsun.

Cümleten hayırlı kandiller geceniz mübarek olsun
  5. 5

Yardım Güvenlik uygulamasını yanlışıkla sildim yardım edermisiniz

Bildiğim güvenlik uygulaması silinmez, devre dışı bırakılır. Ayarlar/Uygulamalarım üzerinden tekrar etkinleştiremiyomusunuz.
  6. 5

Haber Xiaomi'nin Yeni HyperOS Güncellemesi: Ocak 2024 Listesi Yayınlandı!

Mi 12 lite için beklemedeyim. İnşallah beklediğimize değer
  7. 5

Haber Bir devir kapandı: Xiaomi, MIUI arayüzüne veda etti

Gelen gideni aratmasın yeter...
  8. 5

Uygulama Hyperos

Bu ikiside şu an telefonumda kullandığım global rom o zaman. Tşkler
  9. 5

Uygulama Hyperos

Yardımcı olacak kimse yokmu
  10. 5

Uygulama Hyperos

Buradaki linkten telefonumuza uygun rom dosyalarını yüklediğimizde bi sorun olma ihtimali nedir. Bu Orijinal stabil hyperos rom mu acaba. Şimdiden teşekkürler İndirdiğim 2 ayrı dosya miui_TAOYAOTRGlobal_V14.0.6.0.TLITRXM_9a1b676340_13.0.zip miui_TAOYAOGlobal_V14.0.8.0.TLIMIXM_855fc95287_13.0.zip
  11. 5

Sohbet Film Köşesi - Etkisinde Kaldığınız Filmler

Birkaç film var. 6. His, Yeşil Yol, Babam ve Oğlum
  12. 5

Uygulama İstenmeyen Uygulamalar

Teşekkür ettim. Sağolasın
  13. 5

Uygulama İstenmeyen Uygulamalar

Mi 12 lite telefondan Google Öne, Kişisel Güvenlik vb programları kaldıramıyorum. Bu konuda yardımcı olacak var mı. Şimdiden teşekkürler
  14. 5

Soru Mi 12 Lite RAM Hakkında

Ben dün aldım. Yeni yeni bakıp inceliyorum. Parmak izi okuması gayet iyi. Yalnız parmak izi sensörüne dokunduğunda sanki gereğinden fazla çevresi aydınlanıyor.
  15. 5

Yardım Mi8 Lite Güncelleme ile kaybolan parmak izi

Hocam sende parmak izi etkinleştirme anladığım kadarıyla tamamen yok olmuş. Ben de ise parmak izi bazen sorun çıkartıyor. 2-3 kez denemeden sonra kilidi açıyor. Ben demek ki senden daha iyi durumdayım...
Üst Alt