50atakan50 kullanıcısının son içeriği

1. 5

Yardım Yazılım sonrası unknown imei hatası

Romuna göre değişiyor sanırım. Direnişten önce çalışmıyordu. Çin romu attim düzeldi nfc. Şuan yine çalışmıyor çin sürümü denemedim
  2. 5

HyperOS Redmi Note 12 Pro 5G / Pro+ 5G – HyperOs Güncellemesi EEA Stable OS1.0.1.0.UMOEUXM

Aynen burda da gözüküyor buraya eklenince bende güncelleme kısmında görüldü. Yine de beklemeyi seçicem sanırım bir müddet:)
  3. 5

HyperOS Redmi note 12 pro +Dirençli Hyper güncellemesi geldi?

Merhabalar REDMİ NOTE 12 PRO+ Dirençli Bugün güncelleme geldi cihazim dirençli olduğu için önce formda paylaşmak istedim. Güncelleme yaparsam sizce sıkıntı olurmu ?
  4. 5

HyperOS Redmi Note 12 Pro 5G / Pro+ 5G – HyperOs Güncellemesi EEA Stable OS1.0.1.0.UMOEUXM

Hocam bende dirençli kullaniyorum note 12 pro + Cihaz dirençli guncellesem sıkıntı çıkar mi ?
  5. 5

HyperOS Xiaomi HyperOS - Bootloader Kilit Açma Kuralları Güncelleme Duyurusu

Bugün güncelleme geldi remi note 12 pro+ Cihazım direncli bootloader kilidi kapalı Guncellesem sıkıntı olurmu
  6. 5

Yardım Hyperos hakkında

Telefonda direnç var. Hyper güncellemesi aldi güncelleme yapsam bişey olurmu sizce ? Redmi note 12 pro+
  7. 5

Direnç attirdim sorun çözüldü
  8. 5

geçiçi imei yüklü olan telefona sistem güncellemesi geldi güncelleme yaptım. Telefon çöktü sonrasında çin romla açabildik. telefonun imeili yok imei için bootloader kilidi istiyor. mi unlock yapmak için de sadece mobil veriyle oluyor. yardımcı olurmusunuz imei -baseband- yok
  9. 5

Yardım redmi note 12 pro (ruby) brick oldu yardım lütfen

kapattıysam :( firmware yükledim ciahz yine açılmadı acaba bootloader açık olduğu için mi açılmıyor dedim. fastboot tan oemi kapattım.(eski telefonlarda geri açılıyordu ordan kapatınca ) tekrar açılmadı
  10. 5

Çözüldü redmi note 12 pro 5g telefon brick oldu

cihazım fastoot modda kalıyor. oem unlock diyinde failed veriyor. twrp de flaşlayamıyorum cihaz açılmadığı için oem kilidini de açamıyorum. yardımcı olurmusun
  11. 5

geçici imei olduğunu söyledi aldığım kişi formattan sonra gider dedi. cihaz tr değil
  12. 5

hayır malesef kilidi açmaya çalışıyorum açamadım
Üst Alt