3miRun kullanıcısının son içeriği

1. 3miRun

Soru Batarya kullanım değerleri

Batarya kullanımı normal mi acaba? İlk fotoğraf pil tasarrufu, diğer ikisi dengeli 120hz. Pil tasarrufunda 300 civarı, dengelide 400-1300 arası gidip geliyor. Sorun ne olabilir sanırım normal değil çünkü yaklaşık 1 saat önce telefonu şarjdan çıkardım ve %100'den 87'ye düştü. Xiaomi.eu 14.0.8...
  2. 3miRun

Yardım Volte

Modem flaşlamayı denediniz mi?
  3. 3miRun

Soru Pil kullanımı

Sistem aşırı pil yiyor, eklere görsel ekledim. Bazılarınız 11 saatte %50 gayet iyi diyecektir ancak telefonu en fazla 3 saat kullanıyorum ve gerisinde kapalı kalıyor. Telefon boştayken bile sistem pili sömürüyor. Bunun önüne bir şekilde geçebilir miyiz?
  4. 3miRun

Soru Kızılötesi Uygulaması

Kızılötesi kumanda uygulamalarının neredeyse hepsi yalnızca model ve marka seçince kumanda görevi görüyor, bunun yerine istediğimiz frekanstan kızılötesi sinyal gönderen bir uygulama var mı? Örneğin telefonun desteklediği min frekanstan, Max frekansa kadar bir tarama yapsa da istediğimiz...
  5. 3miRun

Mod Mod Önerisi

Magisk modülü yapmayı bilen arkadaşlara sesleniyorum, sizden bir ricam var. Telefonu 120Hz'e çekince her uygulamada 120Hz olmuyor maalesef, örneğin Youtube açıldığında ekranı 60Hz'e zorluyor, aynı şekilde oyunların çoğunda da böyle. Bunu çözmek için "Pil ve Tasarruf" uygulamasının verilerini...
  6. 3miRun

Soru LineageOS 20 nasıl kurulur?

Xiaomi Redmi Note 10 Pro cihazımı LineageOS 20'ye geçirme kararı aldım ancak kurulumu sanırım MIUI'daki gibi recovery'den direk flashlayınca olmuyor, internette birçok rehber var ancak size danışmak istiyorum, mümkünse bana kurulumunu sağlıklı bir şekilde nasıl yapacağımızı anlatan bir video...
  7. 3miRun

Yardım Bootloderi nasıl kilitleyebilirim?

Cihazına Magisk yükle ardından ekte bulunan modülü kur. Kurduktan sonra cihazını yeniden başlat ve play store verilerini temizle. Ben de de çoğu uygulama yoktu bu sayede sertifikalı yapıp sorunu çözdüm.
  8. 3miRun

Çözüldü WhatsApp mesajları yedeklemiyor

Maalesef ne denesem olmadı şöyle çözdüm: Başka bir cihazda WhatsApp klonu oluşturdum ve WhatsApp üzerinden direk yeni cihaza aktar seçeneği ile herşeyimi aktardım, ardından o telefonda Drive yedeği aldım. Bu sayede sorunum çözüldü
  9. 3miRun

Ayarlarım aynı dediğiniz gibi ancak yedeklemiyor, WhatsApp Beta kullanıyorum ondan kaynaklı olabilir ancak Beta'dan çıkmak için uygulamayı silip yeniden yüklememi istiyor. Bunu yaparsam mesajlarım silinir mi?
  10. 3miRun

Whatsappta yedek almaya çalışıyorum ancak yaklaşık 3 saattir aşağıdaki görseldeki gibi
  11. 3miRun

Yardım Google Fotoğraflar Yedeklenen Resimleri Silmiyor

3. görselde zaten bütün klasörleri seçtiğim gözüküyor, dün WhatsApp'tan yedek almayı denedim ve "Google Drive yedeklemesi hazırlanıyor..." ekranında kalıyor şimdi onla ilgileniyordum, ona da bir çözüm önerin varsa yardımcı olursan sevinirim. Önbellek vs. temizlemeyi deneyeceğim şimdi.
  12. 3miRun

Soru En stabil ve optimize ROM hangisi?

Xiaomi Redmi Note 10 Pro cihazım var ve ROM değiştireceğim. Şu anda Android 13 ve xiaomi.eu 14.0.1.0.TKFMIXM kullanıyorum ancak bataryayı resmen sömürüyor ve çok takılıp kasıyor. Akıcı çalışan, bataryayı silip süpürmeyen bir ROM önerir misiniz? Bugün AOSP Extended'ı gördüm ve bu zamana kadar...
  13. 3miRun

Yardım Google Fotoğraflar Yedeklenen Resimleri Silmiyor

Telefonumdaki ROM'u değiştirmek ve cihazımı rahatlatmak için 1 yılın ardından format edip yeni ROM'lar denemek istiyorum bu yüzden bütün her şeyimi birkaç gündür yedekliyorum. Görsellerde de görüldüğü üzere Google Fotoğraflar'a resimlerimi kaydettim ve cihazda yer aç butonundan cihazımda yer...
  14. 3miRun

Yardım Note 9pro telefonum biranda kitlendi

Sanırım hard reset atmışsın, yapman gereken tek şey alttaki butondan WiFi'ye bağlanıp tekrar üstteki butondan cihazında eskiden kayıtlı olan mi hesaba giriş yapman gerekiyor. Yazdığına göre şifreyi kabul etmiyor diyorsun, o zaman hesabın şifresini sıfırlayabilirsin. Sim kartını başka cihaza tak...
  15. 3miRun

Soru En iyi ROM

Xiaomi Redmi Note 10 Pro cihazım var, bu telefon için en iyi performansı, en uzun batarya süresini ve en hatasız kullanımı hangi ROM sağlar?
Üst Alt