34ca17 kullanıcısının son içeriği

1. 3

MIUI 11 miui 11 le şarj :( mi9t mahvoldu

Nerdeyse miui11 guncelleyen bircok kiside bu sorun var. Bu sorunu yasamak istemedigim icin, miui11 guncellemesi telefonuma gelmesine ragmen yapmiyorum. Zaten geregi yok. Adi guncelleme ama ici bos.
  2. 3

MIUI 11 Redmi Note 7 MIUI 11 Hakkında

Yapmamani oneririm. Pisman olursun. Miui guncellemeleri sarji daha hizli tuketiyor. Banada geldi 3 hafta oluyor ama yapmiyorum. Basima gelicekleri bildigim icin :D
  3. 3

Sohbet Ekran süresi

Miui 10.3.10 cihaz orjinal. Ama onceki surumum daha iyiydi. En az 2 saat daha fazla sure aliyordum. Sanki biraz bana diss atmissin :DParlakligim %20 civari, ucak modunda harcamaz demissin, diziyi youtube girip izliyorum wifi ile. YoutubeGO ile indirip ucak modu almiyorum. Ayriyetten google...
  4. 3

Sohbet Ekran süresi

Sanki 1 / 1.30 saat kadar daha fazla olabilirmis gibi. Oyun cok oynamam ama cok dizi izlerim. Gectigimiz haftasonu biraz dizi izlerken uyuya kalmisim. Uyandigimda ki ekran suresi ise muazzam :). Bende durum bu. Yeni uyandigim ve uykulu oldugum icin uygulamalarin pil kullanimi kismini cekmeyi...
  5. 3

Yardım Dengesiz pil tüketimi

10.3.10 surumune gore, Miui 11 de sarj daha hizli gidiyor. Bunu bildigim icin, miui 11 guncellemesi gelmesine ragmen yapmiyorum. Yapanlarin cogu memnun degil. İlerleyen zamanlarda pil sorunu duzeltilirse anca yaparim.
  6. 3

Yardım Hangi ekran koruyucuyu almalıyım

Kesinlikle nano oneririm. Temperli cam kalindir, baktiginda belli olur, telefonu cirkin gosterir ve dokunmatikte garip bir his veriyor. Nano incedir, ekranina baktiginda belli olmaz ve sanki koruyucu yokmus gibi kullanirsin. Ben deneme amacli temperli almistim ama 1 hafta olmadan, bu...
  7. 3

Yardım Dengesiz pil tüketimi

Benzer sorun bende de var. Sende yine 2 dk da dusuyormus, bende 10 saniye :) Kullanmis oldugun surum Miui 10.3.10 ise normaldir. Bu guncellemeden sonra sarj biraz daha hizli gitmeye basladi. Telefonun sarji %100 olduktan bir kac dakika sonra sarjdan cikardiginda hemen hizli dusmeye basliyor...
  8. 3

Yardım Çok şaşırtan miRoom şarj performansı..

Tabi olabilir birşey diyemem. Önceki mesajda da belirttim daha önce Xiaomi telefon kullanmadım. Kullandığım süre boyunca da gözlemlediklerimi yazdım. Benim almamın sebebi bütçeme uygun alabileceğim en iyi cihaz. Güncellemeydi felan işim hiç olmaz benim. Konunun üzerine o kadar ağırlık veren...
  9. 3

Bu işin ortası yok gibi birşey. Ekran süresi ya az ya da çok. 6-7 saat ekran süresi durumu bende olsa, hemen garantiye götürür ürün değişimi talep ederdim. Youtube girdiğimde acayip bir şekilde dizilere felan bakıyorum. Bir ara öğlen 12 den başlayıp öğleden sonra saat 3 e kadar dizi izlemiştim...
  10. 3

Sabah güneş ışığı geldiği için ekranı göremiyorum tam :) Ben normalde sürekli ekran parlaklığı düşük kullanırım. En fazla %25 olarak kullanıyorum. Hem gözlerimi yormaması için, hem pili daha etkin kullanmak için hem de toplu taşımada sağda solda insanların telefonumda ne yaptığımı görmemesi için...
  11. 3

Bu da benim note7 surem :) Biraz youtube takilmistim o gun :) Fakat memnun degilim. Onceki surum (Suanki 10.3.10) daha iyiydi. Pil performansi icin miui11 guncellemesini bekletip yapmiyorum. 11-14 saat arasi degisken ekran suresi aliyorum
  12. 3

MIUI 11 MİUİ 11 Sonrası Pil performansı

Heryerde soyluyorum burda da soyliyecegim. Abi telefonlarinizi miui guncellemeleri yapmayin. Berbat ediyor pili. Biz milletce guncelleme gorunce dayanamiyoruz. Miui 11 guncellemesi note7 telefonuma geldi ama yapmiyorum bekletiyorum. Cunku basima gelecekleri biliyorum. Miui 10.3.10 surumunde...
  13. 3

Yardım Xiaomi redmi note 7 hala MIUI 11 GELMEDİ...

Az once miui 11 guncellemesi telefonuma (redmi note 7) geldi. Fakat kurmayacagim bir sure. Pil performansinin daha kotu olmasindan korkuyorum. Zaten guncelleme ile isim yok. Miui 11 kuran arkadaslar pil performansi ve ekran suresi icin bilgi verebilirler mi?
  14. 3

Yardım Mi 9t Isınma ve Şarj sorunu

Ciddi söylüyorum güncelleme yapmayın. Hemen dayanamıyoruz güncelleme geldimi. Kimisinde sorunlar devam ederken, kimisinde geçiyor. Xiaomi telefon aldığınızda, aldığınız sürüm ile kullanın. Redmi Note 7 aldığımda bunu yaşadım. 10.3.10 güncellemesinde şarj hızlı gitmeye başladı. Yaklaşık 1-2 aydır...
  15. 3

Yardım Redmi Note 7 sorunlar

redmi note 7 nin beğendiğim özelliklerinden birisi pil/şarj performansı olduğu için almıştım. ağustos sonunda gelen 10.3.10 güncellemesinden sonra zaten şarjı hızlı gitmeye başladı. ondan öncesinde 10 saat ekran süresi alıyordum %30 şarjlarda felan. youtube üzerinden 3 saat aralıksız dizi...
Üst Alt