2131231 kullanıcısının son içeriği

1. 2131231

Yardım Mi 9T Edl kaldı

Hocam birde önceden pili çıkarttığım zaman üstte kırmızı ışık yanıp sönüyördu ama artık herhangi bir tepki yok. Birde en uygun olarak hangi box yada tek kullanımlik hesapmı kullanmam gerekiyor cihaz bundan oncede brick olmuştu ama mi logosu gelip gidiyordu artık gelip gitmiyor mi flash ile...
  2. 2131231

Yardım Mi 9T Edl kaldı

Merhaba Cihaza ENG Rom Atıldıktan sonra Qualcomm 9008 Edl Modta Kaldı. Herhangi Bir Sekilde Ekran Gelmiyor. Ne yaptıysam olmadı sadece edl moda geçiyor. Bootloader kilidi açık yabi cihaz kilitli deği. Mi Hesabından cikis Yapildi. Elimde sadece UMT Var.
  3. 2131231

Yardım Mi 9T EDL

Elimde Tek Kullanımlık Yetkili Hesap Var. Telefonum EDL Modda Kaldı Downgrade Yapmaya Çalışırken Sadece Edl Moda Giriyor Test Point İle Birde Mi Logosu Gelip Gidiyor En Son Miui 12.1.4 Kuruluydu. Tek Flash Hakkım Var Sizce Olurmu Hesap Hazır Sadece Ücretini Ödeyeceğim. İşlemi Yapmadan Önce BL...
  4. 2131231

Yardım K20 Brick Oldu

Evet Arkadaşlar Sonunda Telefonuma Kavuştum Desteğiniz İçin Teşekkür Ederim Aslında Yapılabilecek Birşeyi Gözümde Çok Büyüttüm Ve Buraya Danıştım Sağolsun H.kadioglu Bana Ulaşıp Neler Yapmam Gerektiğini Söyledi İlk Denemede Başarısız Oldum Ama 2.Denemede Sonunda Cihazım Açıldı Desteklerin İçin...
  5. 2131231

Yardım K20 Brick Oldu

Hayır Bundan Önce TWRP Yazdırmıştım Wipe Yaptım Sistem Ve TWRP Gitti Hocam Edl Mod İle Yapılma Şansı Yokmu
  6. 2131231

Yardım K20 Brick Oldu

Merhaba İyi Akşamlar Rahatsız Ediyorum Bugün Elime Redmi K20 Geçti.Telefonu Aldığım Andan İtibaren Fastboot Modda İdi Herhangi Bir Şekilde Fastboottan Çıkartamadım Yazılımda Yazamadım. Şu An Fastbootta Bekliyor. Mİ Flash Tool İle Flashlamaya Çalışınca :Not catch checkpoint (\$fastboot -s .*...
Üst Alt