1Turk kullanıcısının son içeriği

1. 1

Çözüldü [Mİ8SE] Kamera portre modu yeşil ekran sorununun çözümü (Yeni Sorunsuz Modem Dosyası )

olay basit pitchblack recovery kullanın romu yükleyin sonra yedeğide sallayın dalvic cache temizleyin yeniden başlatın :) çözüm için Teşekkürler Sonunda Şebekemde Düzeldi On numara oldu...
  2. 1

Çözüldü Bu temanın simglerini paylaşabilecek varmı?

buldum arkadaşlar hope tema adı...
  3. 1

Çözüldü Bu temanın simglerini paylaşabilecek varmı?

eskiden kullanıyordum ama suan bulamıyorum...
  4. 1

Soru Çin'de Hydrogen OS yerine Colos Os'a geçilmesi?

yazı oldukça uzun kısaca anladığım ise Oxygen os yerine color os'a geçilmesi sizi üzmüş gibi duruyor ancak color os stabilitesine kavuştuğunuzda herşey bir kenara bir oh cekeceğinize eminim ... Size tavsiyem ColorOS işletim sistemini araştırın oneplus one serisi ColorOS işletim sistemiyle...
  5. 1

Rom Flymeos Android 11

indirdimde çok karışık direk yükleme değil sistem imajı ve bazı zipler var kurmak meşakkatli ...
  6. 1

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

hemen hallediyorum merak etmeyin serverdan mediafire e upload edicem 1588444404 upload %25... 1588444861 gerek kalmadı buyrun direk link size :)...
  7. 1

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

Romu yükleyip testleri yaptım ilkyükleyenlerden biriyim kısaca anlatayım. genel olarak bütün özellikler çalışıyor ama hatalarda var. 1. Ekran hareketleri sorunsuz çalışıyor. 2.yüzer pencere android 10 a yükseltilmiş uygulamalarda sorunsuz. 3.dark mode uyumlu android 10 a yükseltimiş...
  8. 1

Sohbet Hasan Bahar Hakkında(!)

Conconist50 tam ben yüklüyordum siz yüklemişsiniz ... :)
  9. 1

Sohbet Hasan Bahar Hakkında(!)

Arkadaşlar şuanda grupta yazışmaların tamamı yayınlandı ve herkes okudu burada taraflı şekilde konuşmalar yayınlanmış yönetici arkadaşların konuya el atıp diğer tarafıda kendini savunmasına izin vermesi gerekiyor yada gönderiyi kapatması iki tarafında makul yönde hataları var çözülemeyecek bir...
Üst Alt