1cskndlgr kullanıcısının son içeriği

1. 1

Yardım sistem navigasyonu hatası alıyorum?

birkaç deneme yapsam sıkıntı olmaz heralde dimi? indirip denesem güncelleyiciden.. saçma sapan bişey olmazsa sıkıntı olmaz benim için :)
  2. 1

Root gerekiyormuş hocam. eski sürüm global rom yükleyemez miyim telefonuma? normal halinde şuan hiç twrp yokken yüklenmez mi?
  3. 1

Yardım 12.5.1 Stabil için sistem navigasyonları sorunu

herhangi bir launcher yüklediğimde bu sistem navigasyonları çıkıyor ben tam ekran hareketleri aktif olmuyor bir türlü... bunu nasıl düzeltirim?
  4. 1

düzeltebilecek arkadaşlar yardım edebilir mi? bu durumu sadece ben mi yaşıyorum? ne yapabilirim?
  5. 1

alt tarafta resimde gördüğünüz gibi sistem navigasyonları var ama ben bunu ayarlardan tuşlar değilde tam ekran hareketleri yapıyorum maaelsef düzelmiyor... Bu sorunun tek kaynağı var o da harici bir launcher çalıştırmam... Bu sorun nasıl giderilir? Birisi ne olur çözsün şu olayı çok can sıkıcı...
  6. 1

MIUI 12 Redmi Note 9S Global Kararlı V12.0.2.0.QJWMIXM İndirme Bağlantısı

Kullandığımızı nereden anlıyoruz :^) ayarlarda otomatik açıkmış ama önceden ikonu falan çıkardı 9s'te hiç görmedim ben... Bide arada sırada ulaşamayanlar oluyor, ben birisini arasam birkaç saniye bekledikten sonra arıyor kapatsam daha iyi olur mu?
  7. 1

MIUI 12 Redmi Note 9S Global Kararlı V12.0.2.0.QJWMIXM İndirme Bağlantısı

merhaba hocam yenilikler nedir? Pil kullanımında fark var mı? :))
  8. 1

Soru Ana ekranda çift tıklama ile ekranı kilitleyebilir miyiz?

Double Tap To Lock (DTTL) ✌ / Fast & Light - Apps on Google Play şimdilik bu uygulamayı buldum ama kurulum yapınca kaldırması için bir ayar yapmak gerekiyor; kısaca anlatıyım... 1) Ayarları açıp yukarıdan arama çubuğuna cihaz yönetimi yazarak çıkan menüye girin.. 2) Gelen sayfada...
  9. 1

Tabi hocam, sadece birkaç özelliğini kullanıyorum, simge+ana ekran+kilit ekranı Bu da tema:
  10. 1

widget gizleme gibi birşey biliyor musunuz :^) bunu kullanıyorum ama gizleyemiyorum. :)
  11. 1

Custom rom/root olmadan ana ekranda boş bir yere çift tıklama ile ekranı kilitleyebilir miyiz? Poco Launcher ile mümkün ama bu seferde tema özellikleri çalışmıyor... Bu özellik kilit ekranında çalışıyor ama ana ekranda olmuyor...:^) Bunun için bir tema ya da bir ayar var mı?
  12. 1

Yardım Uygulama kasası global sürümde nasıl açılır?

Aslında Poco Launcher yüklediğimde kullanabiliyorum ama, o zaman da hem tema ayarlarım çalışmıyor hemde uygulama çekmecesi modu kalıcı oluyor.. :^)
  13. 1

Yardım Uygulama kasası global sürümde nasıl açılır?

Uygulama kasası her zaman yüklü geliyor ama ana ekran ayarlarında bunu aktif edemiyoruz. Ana ekran ayarlarında ise sadece Google Discover var... Global romda aktif etmenin bir yolu var mı? ana ekran ayarları ve telefon özelliklerim bu şekilde:
  14. 1

Yardım Google Asistan kısayolunu nasıl kapatabilirim?

Baktım hocam kapalı zaten o bende :) videodaki bölümü bulabilsek belki düzelir :^) 1604564860 Mesut Aktaş aors Monalte Bulduumm :) 1.) Önce Android gizli ayarları (profesyonel) uygulamasını telefonunuza indirin. 2.) Uygulamayı açın ve arama bölümüne asistan yazmanız yeterli. Gelen menüyü...
Üst Alt