1crazy57 kullanıcısının son içeriği

1. 1crazy57

Yardım Authorized Hesap Nereden Bulabilirim ?

arkadaş çanakkale de oturuyormuş kargo ile gönder diyor kargoda telefon kırılır mırılır çekilmez :(
  2. 1crazy57

Yardım Authorized hesap satacak var mı ?

Authorized hesap satacak var mı ?
  3. 1crazy57

Yardım Xiaomi Yetkili Hesabı Olupda Yardım Edebilecek Biri Var mı ?

Mİ 8 cihazım hard brick oldu açabilmek için edl modundan rom atmam gerek onun içinde yetkili hesap gerekiyor.
  4. 1crazy57

Yardım Authorized Hesap Nereden Bulabilirim ?

Authorized Hesap Nereden Bulabilirim ? çok ihtiyacım var telefonum brick oldu
  5. 1crazy57

Yardım Cihazım Brick Oldu Ne Yapmalıyım ?

Arkadaşlar cihaza önceki backup'larımdan birini attıktan sonra cihaz ne twrp ye giriyor ne de fastboot'a giriyor. Anlıyacağınız brick oldu. Ne yapmalıyım ? Cihazın arkasını açıp edl modda açtım fakat hala 2019'da bile authorized hesap isteniyor oradan rom atmak için
  6. 1crazy57

Çözüldü Mi 8 MiuiPro en son sürüm nedir ? nerden indirebilirim ? (Güncel: 9.3.7)

Başlıktakı yazdığım gibi son sürümü arıyorum şimdiden teşekkür ederim Güncel sürümüm: 9.3.7 miui pro 10
  7. 1crazy57

Soru Mi8/8se için Xposed framework yüklemek?

bendede bootloop oluyor.
  8. 1crazy57

Yardım Mi Logosundan Sonra Reset Atma

forumda magisk rootu atma rehberi var aynı zamanda içinde bu dediğim fastboottan format atman gerekiyor bi dene istersen gerekenler pc ve kablo
  9. 1crazy57

Yardım Mi Logosundan Sonra Reset Atma

cihazı fastboot moduna alıp full format data denediniz mi ?
  10. 1crazy57

Soru Miui Pro Romunda Mi 8'e Xposed kuruluyor mu ?

miuipro 8.11.22 sürümü yüklü xposed yükleniyor mu deneyen var mı ?
  11. 1crazy57

Haber Masik rom artık güncellenmeyecek.

Mi 8 masik linki var mi ? Miuiproda oyle aman aman bi degisiklik goremedim ben
  12. 1crazy57

Haber Masik rom artık güncellenmeyecek.

Cihaz mi 8 icinde miui pro dipper var rn iyi rom hangisidir bide versiyon 8.11.22 yenisi var mi
  13. 1crazy57

Kernel En Son Miui Pro Romu ve Kernel Lazım ?

ANDROİD KERNEL NEDİR ? Kernel bilgisayar biliminde kelime olarak İşletim Sistemi Çekirdeği anlamına gelmektedir. Yani Kernel cihazınızda yer alan yazılımı ve çekirdeğin görevlerini yönetir. Kernel herkesin anlayacağı şekilde bir cihazın beyni demektir. Kernel olmadan cihazlar çalışmaz. Sistemi...
  14. 1crazy57

Kernel En Son Miui Pro Romu ve Kernel Lazım ?

alttaki benimkinin sürümüyle aynı yukarıdaki yüksek ama oda sanki miui pro değil ?
  15. 1crazy57

Soru Mi8/8se için Xposed framework yüklemek?

oasp tabanlı romları nasıl anlıyoruz neyine bakıyoruz ?
Üst Alt