187mete kullanıcısının son içeriği

1. 1

Yardım Mi Router 4a kullanıcı girşi isteyen yerlerde bağlantı oluşturma sorunu

Mi Router 4A cihazını yurt odamda internet çekmediği için aldım telefondan ve bilgisayardan kurmak istediğimde yurt internetinde kullanıcı girişi yapmam gerekiyor ama kullanıcı girişini Router üzerinden yapamıyorum yardımcı olabilecek arkdaşlar yardım ederse sevinirim
  2. 1

Yardım Poco X3 Pro Açılmıyor

Kargo ile gönderdim cihazı 20 iş günü doldu xiaomi Türkiye üzerinden talep oluşturdum pazartasi-salı çarşamba günü gideceğim 1684663048 Bilgilendirme için teşekkür ederim
  3. 1

Yardım Poco X3 Pro Açılmıyor

Benim telefonda donduktan sonra geri gelmedi servise yolladım 20 iş günü geçti genpa da hala bir sonuç yok evefone veriyorsa hizmeti onlara gönder telefonu
  4. 1

Yardım Teknik servis süre doldu

Arkadaşlar merhabalar benim telefonum serviste ve yasal süre doldu cihazın değişimi yapılır mı yoksa para iadesi mi yapılır
  5. 1

Çözüldü Teknik Servis süresi

Araştırdım tüketici hakem heyetini arayıp sordum cumartesi ve kargo süreci sayılıyormuş teşekkür ederim
  6. 1

Çözüldü Teknik Servis süresi

Herkese merhaba arkadaşlar benim poco x3 pro telefonumu garantiye gönderdim iş gününü hesaplarken kargo süreleri ve cumartesi günleri dahil edilir mi şimdiden teşekkürler
Üst Alt