12dyl1983 kullanıcısının son içeriği

1. 1

Çözüldü Xiaomi 12T 120 Watt Şarj Desteği

Herkese merhaba bende 12t pro da aynı problemi yaşıyorum yurt içi resmi cihaz olmasına rağmen kutudan 3a kablo çıktı normalmi ne yapmam gerekir sizce şimdiden teşekkürler.
  2. 1

Çözüldü Xiaomi Mi-10 (UMI) için Android 11 uyumlu ve Şifreleme çözme sorunu olmayan? TWRP var mı?

https://forum.xda-developers.com/t/recovery-3-5-0-0-unofficial-twrp-xiaomi-mi-10-umi.4241705/ bunu denemenizi tavsiye ederim ben denedim şifreleme destekli ve diğer sürümler gibi yeniden başlattığınızda uçmuyor.
  3. 1

Rom MiuiMiX 20.3.26 Beta / Stabil Rom İndirme Bağlantıları

Merhabalar 2 3 gündür bu romu kullanıyorum fakat cihaz bilgileri kısmından güncelleme bölümüne giremiyorum deneyen varmı?
  4. 1

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Cevaplar için teşekkürler ilk olarak kullanıcı adımı zaten girdim daha öncede defalarca kullanmıştım romu dil değişikliği ile de denemiştim ancak sonuç yok maalesef ikincisi ayarlarda bununla ilgili bir bölüm görmemiştim o yüzden yapacak birşey yok ancak sizlerden bilen varsa romu yapanlarla...
  5. 1

Herkese merhaba başımdan geçen bir olayı kısaca sizlerle paylaşmak ve böyle bir durumla karşılaşan varmı öğrenmek istedim; Yaklaşık 3 4 gün önce "miuipro rom ekibi'ne" 1 aylık bağış yaparak sitede linki bulunan 9.12.5 sürümü indirip mi8 cihazıma kurdum ancak kurulumdan önce ne olur ne olmaz...
  6. 1

Yok hocam hiç yok
  7. 1

Maalesef hocam zaten ingilizce kullanmaktayım cihazı rusça olarakta denedim sonuç aynı :/
  8. 1

Kullanıcı adı zaten girilmiş durumda ancak güncelleme yapılamıyor maalesef :(
  9. 1

Herkese merhaba 2 gün önce bağış yapıp rom'u indirip kurdum ancak hiçbir şekilde güncelleme yapamıyorum çözümü bilen varsa yardımcı olabilirmi ?? Şimdiden teşekkürler.
  10. 1

Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

Elinize sağlık çok güzel bir uygulama olmuş.
  11. 1

Muhtemelen evet..
  12. 1

Miuipro mi8 dipper 9.3.7 buyurun arkadaşlar MEGA
  13. 1

MIUI Forumları Ve Krediler Hakkında

Merhabalar krediniz olup olmadığını mi cüzdan hesabınızdan bakabilirsiniz.Ücretsiz indir seçeneği varsa büyük ihtimalle ücretsizdir çünkü ücretli olan temalarda sadece deneme için indirmeye izin veriliyor.
Üst Alt