0zaydin kullanıcısının son içeriği

1. 0zaydin

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro (begonia) Endonezya Kararlı Rom V12.5.6.0.RGGIDXM İndirme Bağlantıları

preloader sorunu hocam illa miui 11 kullanmak istiyorsan yine 11.0.2 sürümünün a10 olanını kurabilirsiniz sorun a9 da
  2. 0zaydin

Rehber 11 Saat Ekran Süresi Aldım

ortalama benim sürem de 9-10 civarı oluyor hocam günlük kullanımda miui de aosp da 10 -11 civarı veriyor ama mtk da bazı aosp problemleri var o yüzden en iysi miui aosp daki hatalar çözülünceye kadar ki çözüleceğini de sanmam
  3. 0zaydin

Rehber 11 Saat Ekran Süresi Aldım

bunu atmazsam olmaz bu cihazda maksimum rekorum bu miui 12 zamanı olması gerekiyor ortalama 9 saat civarı alıyorum cihaz note 8 pro olduğunu da ekleyeyim kim ne derse desin hem xiaomi hem mtk bu cihazda işi çözmüşler
  4. 0zaydin

Rom Redmi Note 8 Pro - PixelPlusUI v4.5 - Android 12L

pe de arama ses ayarı sorunu çözüldü hocam pe 11 de bile son sürümlerinde çoktan fixlenmişti.
  5. 0zaydin

Yardım TWRP ekranı gelmiyor

hoca möncelikle son sürüm miui geçmeniz gerekiyor android 11 rom geliştiricisi bunu özellikle belirtiyor
  6. 0zaydin

Yardım TWRP ekranı gelmiyor

hocam hemen yardımcı olayın suan hangi romu kullanıyorsunuz tam olarak sürüm 1652369181 bende pixel geçtim bu ara
  7. 0zaydin

Yardım Çağrı bekletme

hattın turkcell ise marketten upcall uygulamasını indir ayarlardan arama bekletmeyi aç
  8. 0zaydin

Rehber Redmi Note 8 Pro Stok Fastboot Rom Yükleme

Rica ederim hocam ne demek Sağlıcakla kalın
  9. 0zaydin

Soru Redmi Note 8 Pro Miui 12.5.5 Endonezya Hard Brick Sorunu

O sadece varsayım idi hocam zaten Şuan için note 8 pro da bir problem yok 12.5.5 ile hardbrick edip sorunsuz kurtarılıyor
  10. 0zaydin

Rehber Redmi Note 8 Pro Stok Fastboot Rom Yükleme

Evet normal miui arama uygulaması arayüzü bu şekilde diğer sorunuz için de hata değil hocam o clean all dediğiniz için işlem sonunda bootloader kontrolü yapmış ve kilitlenmediği için de bu şekilde dönüş yapmış sorun yok yani
  11. 0zaydin

Soru Hangi rom' u kurmalıyım?

cihazınız çin ise sadece çin romunu kurabilirsiniz hocam global ise global - endonezya kurabilirsiniz bootloader kilidi kapalı ise maalesef çin cihazına sadece çin rom kurulur
  12. 0zaydin

Yardım Telefonumu sıfırlarsam imei gider mi?

ce ile ilgisi yok hiçbir sürümde düşmez beliritilen şekilde yapıldı ise
Üst Alt