0nursezer kullanıcısının son içeriği

1. 0

Yardım Mi10t Pro bluetooth ile arabada müzik dinleyemiyorum

Merhabalar, başlıkta da belirttiğim gibi peugeot 3008 arabamda mi10t pro ile müzik açamıyorum.Telefonu bluetooth ile bağlıyorum onda sorun yok ama müzik açtığım zaman telefonda çalıyor arabada çalmıyor.Bu sorun imei attıktan sonra başıma geldi.Daha önce bağlandım ve müzikte açtım.Sorunun ne...
  2. 0

Çözüldü İmei Süresi Bitti İkinci Sim Kart Yerini Kullanabilir Miyim ?

Az önce net bilgi aldım.Diğer sim cart yerini 4 aya kadar kullanabiliyormuşuz.Sanırım işsiz olduğum şu zaman da en güzeli 4 ay daha kullanmak olcak
  3. 0

Öncelikle cevap yazdığınız için teşekkür ederim.Telefonumu ekim yada kasım ayında aldım.1 ay önce mesaj geldi 1 ay kaldı diye.Bugün de kapandı.Bende sim cartın yerini değiştirip 2. yere koydum sıkıntısız sinyal geldi.Şimdi yanlış anlamadıysam yeni taktığım sim kart soketini 120 gün daha...
  4. 0

Abiler ablalar kardeşler başlıkta belirttiğim gibi sim card 1 de kullanıyordum bugün itibariyle sinyal alamaz oldum sanırım telefon kapandı.Ama sim cardın yerini değiştirince kullanabiliyorum.Bunun bir süresi var mı ? Ne kadar daha diğer sim cart yerini kullanabilirim.Ona göre birine imei...
  5. 0

Yardım Mi9t Kendi kendine recovery moduna girdi.

Hiç kurcalamadım hiç format atmadım daha imei kaydı bile yok güncellemeden sonra kasmalar yapıyordu bu sabah kendi kendine recovery attı bütün bilgilerim gitti.
  6. 0

Yardım Mi9t Kendi kendine recovery moduna girdi.

Benim sorunum başlıktaki gibi. Telefon recovery moduna girdi wipe data yaptım herşeyi sildi. Bir müddet açılmadı recovery modunda takılı kaldı sonra kendi kendine açıldı.This phone locked yazdı mi şifremi istedi girdim unlocked dedi.Şimdi normal bir şekilde kullanıyorum.Bunu neden yaptı bilgisi...
  7. 0

Yardım Ortam ekranı kapanma sorunu (mi9t-miu11)

Başlıkta belirttiğim gibi ortam ekranı bir kac saniye parlak güzel duruyor sonra ışığı azalıyor 10 saniye kadar sonra komple kapanıyor.Ben sürekli parlak olsun istiyorum.Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
  8. 0

Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

Deniyorum ama sürekli süre veriyor ileriki tarihlere atıyor çözemedim neden yapıyor
  9. 0

Sohbet Sohbet köşesi

Selamın aleyküm bu oem kilidi bekleme süresi neye göre uzuyor 3 4 defa süre bittiği halde denedim 278 saat verdi sürekli bekletiyor sebebini bilen var mı acaba
  10. 0

Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

arkadaşlar bilgim olmadıgı için soruyorum mi9t var bende daha oem kilidini bile açamadım imei atmadım bu room felan nasıl yüklerim ,yüklersem imeisi gider mi ?
  11. 0

Yardım Mİ9T bootloader için verilen süre azalmıyor.

Telefonu sıfırlamadım mi hesabından da çıkış yapmadım
  12. 0

Yaklasık 1 bucuk ay önce verdiği süre 72 saatti bekledim sonra girdim 278 saat dedi 10 gün daha bekledim şimdi tekrar girdim yine 278 saat
  13. 0

Başlıkta da belirttiğim gibi 1 buçuk aydır 278 hours yazıyor azalma olmuyor.1 hafta önce baktım 278 hours yazıyordu şimdi bakıyorum yine 278 hours bunun sebebi nedir? yardımcı olabilecek yetkili birileri var mı acaba
Üst Alt