07 pro kullanıcısının son içeriği

1. 0

Yardım Acill Mİ NOTE 10 LİTE Rehber Yedekleme

Tamam hallettim teşekkür ederim
  2. 0

Yardım Acill Mİ NOTE 10 LİTE Rehber Yedekleme

Acill Lazım Merhaba ben telefonumu sıfırlayacağım da verileri yedekle kısmına bastım ama sanırım rehberi yedeklemedi rehberi nasıl yedekleyebilirim Acill lazım
  3. 0

Tavsiye Sizce Hangi Bluetooth kulaklık iyi

Tamam bakayım teşekkürler 1661780124 Evet biliyorum benim de tanıdığımda var ama ses seviyesi çok düşük pek beğenmedim açıkçası
  4. 0

Şey peki kaç desibel ben baktım ama bulamadım hiçbir yerde
  5. 0

Ses kalitesi bas ağırlıklı mı
  6. 0

Merhaba ben Oppo nun Oppo Enco free2 veya Samsung Buds lardan birini(1500 ü geçmeyen) almak istiyorum kullan var mı memnun mu hangisinin ses kalitesi daha iyi?? Benim için asıl önemli olan ses kalitesi hangisini tavsiye edersiniz ??
  7. 0

Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Ben 1 senedir kullanıyorum kamerası pek iyi değil şarjı bir bir buçuk gün dayanıyor 1saatte şarj oluyor yani gayet hızlı. Hız arayüz vs açısından iyi .Depolaması baya iyi Bluetoothta biraz sıkıntı yaratıyor ses kalitesi pek hoşuma gitmiyor tizi çok yüksek güzel özellikleri var ama genel...
  8. 0

Yardım MIUI 13 Güncellemesi

Tamam teşekkür ederim
  9. 0

Yardım MIUI 13 Güncellemesi

Mi Note 10 Lite'ye MIUI 13 güncellemesi gelecek mi gelecekse ne zaman gelecek
  10. 0

Çözüldü Mi Note 10 Lite 12.5 Güncelleme Problemi

Tamam çok teşekkür ederim
  11. 0

V12.1.3.0 (RFNTRXM)
  12. 0

Soru Mi Note 10 Lite 12.5 Güncellemesi Gelmedi

Merhaba Mi Note 10 Lite telefonuma 12.5 güncellesi yüklenmiyor ne yapabilirim bana yardımcı olur musunuz?
  13. 0

TacoNikky, Zaten bu modele geldi ama benim telefonumda görünmüyor
  14. 0

Merhaba Mi Note 10 Lite telefonuma 12.5 güncellesi yüklenmiyor ne yapabilirim bana yardımcı olur musunuz?
Üst Alt