06.suzer kullanıcısının son içeriği

1. 0

Çözüldü mi flash clean all and lock

İpucu - MiFlash Tool Hatalar ve çözümleri burdaki mı flashi yükledim ve kabloyu değiştirdim düzeldi
  2. 0

Kilit açık hocam data transfer failure too many links bu hatayı neden verir
  3. 0

İyi günler mi10t pro twrp kaldırmak için fasboot rom yüklerken (data transfer failure too many links) hatası verdi daha sonra farklı mı flash uygulaması ile denerken mi flash (clean all and lock ) ta kalmış sonradan farkedip USB yi çıkardım acaba kilit kapanmış mıdır
  4. 0

Yardım fastboot ta kaldı

teşekkür ederim bu uygulamayı kurunca düzeldi
  5. 0

Yardım fastboot ta kaldı

Merhaba iyi günler cihazıma yeni rom yüklemek için twrp den temizlik yaptım format data -advanced işlemleri Ondan sonra cihaz sürekli fasboot moda atıyor recoverye girmiyor tekrar twrp yüklemeye çalışıyorum yüklenmiyor napmaliyim
  6. 0

Rom Rom önerisi

Merhaba XİAOMİ Mİ9 için hangi romu önerirsiniz öncelik şarj ve performans
  7. 0

Yardım Redmi Note 7 Kamera Çalışmıyor

Birisi verdi kerneli fix dosyasını nasıl bulurum Not kernel kurdum
  8. 0

Yardım Redmi Note 7 Kamera Çalışmıyor

Cihaza twrp ile kernel ve magisk yükledim kamera çalışmamaya başladı neden yapar
  9. 0

Rom Rom önerisi

Şuan kullandığımda android 9 Dolby ve gcam kuramadım Bide kulaklık sesi nasıl romda Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. 0

Rom Redmi note 5 ( whyred ) rom/kernel öneri

Pie deyimde dolby, gcam felan kuramadım Magisk modülleri düzgün çalışmıyor Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. 0

Rom Rom önerisi

Android 9 tabanlı mı
  12. 0

Rom Rom önerisi

Eu kullanmayı düşünmüyorum pubg oynarken ayak seslerini duyamıyorum çok kısık sesler Android 8.1 de dolby ile idare ediyordum 9 a guncelleyince oda gitti
  13. 0

Rom Rom önerisi

Redmi Note 5 rom önerisi olan varmı Pil, performans ve ses önemli Şuan eu betadayim sesten memnun değilim
  14. 0

Rom Rom önerisi

Redmi Note 5 rom önerisi olan varmı Pil, performans ve ses önemli Şuan eu betadayim sesten memnun değilim Magisk düzgün çalışmıyor modül kuramıyorum
  15. 0

Rom Redmi note 5 ( whyred ) rom/kernel öneri

Note 5 rom önerisi olan varmı Pil, performans ve ses önemli Şuan eu betadayim sesten memnun değilim
Üst Alt