01halil kullanıcısının son içeriği

1. 0

Çözüldü Redmi Note 8 Pro Parmak İzi Kayboldu

Hocam bugün pil değişimi yaptırdım baktım ki parmak izi çalışmıyor dediğiniz gibi bölgeyi değiştirdim şimdi sorun yok garip gerçekten
  2. 0

Soru Mobil paylaşımda internet yok uyarısı

Arkadaşlar İyi forumlar Hotspot açtığımda başka cihaza bağlanıyor ama internet yok uyarısı alıyorum birden fazla cihazda denedim aynı sıkıntı mevcut 3g ve 4g aktif her ikisini de ayrı ayri denedim birşey değişmedi böyle bir deneyimi olan yada anlayan arkadaşlardan cevap
  3. 0

Yardım Sarj çabuk bitme

Bende de durum aynı şekilde ekran süresi 3-4 saat civarında orijinal pile ulaşmak da mesele,yakin zamanda pili değiştirmek gerekecek
  4. 0

Rehber Youtube Vanced Varsayılan Yapma

Teşekkür ederiz üstadım hayırlı akşamlar
  5. 0

Yardım Telefonun sürekli yeniden başlatması

Anladım hocam telefonu sıfırlamak lazim fabrika ayarlarına dönmek değil mi? Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. 0

Acaba başka rom kurulsa düzelir mi neden kaynaklanıyor olabilir tecrübeli üstadlar lütfen bir yardım günde belki 10 kez yaşanıyor restart durumu
  7. 0

Merhaba telefon son bir kaç gündür sanki bootloop oluyor gibi redmi yazısını sürekli tekrar ediyor sebebi ne olabilir? Ancak bu tekrardan güç tuşuna basarak çıkabiliyorum.
  8. 0

Sohbet Redmi Note 8 Pro - Kullanıcı Yorumları

Arkadaşlar bende telefonu yeni alarak aranıza katıldım.Şu anda miui 10 yüklü sizce miui 11 yüklemeli mi çünkü pil performansı farklı diyenler var Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. 0

İnceleme Port HM6Pro_20.1.2_xiaomi.eu_mido_MiUi 11 / Android 9.0

Halil hocam ben de note 8 pro alarak bu gruptan çıkmış bulunuyorum keyifli forumlar herkese Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. 0

Tema ZillaSlab Yazı Tipi

Teşekkürler hocam ben eski eu romda mtz olan fontu dediğiniz şekilde içe aktarma yapıyordum şimdi global geçtim temalarda içe aktar kısmı yok nasıl uygularız fikriniz varmı Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. 0

Tema LiberationSans Yazı Tipi

Güzel font teşekkürler Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. 0

Tema Barlow Yazı Tipi

Teşekkürler Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. 0

Tema (Font) Bai Sau Yazı Tipi [By HsnCnKly]

Hocam dediğiniz yaptım eski font duruyor hala işe yaramadi maalesef Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. 0

Hocam daha evvel twrp de flaş yaptım başka fontu magiskten deniyorum olmuyor nasıl temizleriz eski fontu var mi yolu Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. 0

Hocam teşekkürler yalnız daha önce magisk üzerinden başka font yükledim nasıl olacak bunu direkt magiskten yüklesem olmaz değil mi var mi yöntemi daha doğrusu
Üst Alt