Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• Çok fazla doğrulama girişimi. Yarın tekrar deneyin. çözümü nedir hocam
    Weliking45
    Weliking45
    Telefon numarasını nereye ekliyorsunuz hicbirsey anlamadım duzgunce anlatırsanız cevap verebilirim
    E
    Emin15
    hocam telefonum Mi Note 3 Mi hesabıma kurtarma telefonu eklemek istiyorum aksi takdirde notlarımı göremiyorum telefon numaramı +905.... yazıyorum her seferinde çok fazla doğrulama girişimi yarın tekrar deneyin diyor bide kurtarma telefonu olarak mevcut telefon numaramımı yoksa farklı numaramı gireceğim
    Weliking45
    Weliking45
    Mı hesabını mesela sonu 10 olan numara ile actiysan kurtarma telefonu olarak aynı telefonu ekleyemezsin

Alıntı bıraktığım için affola fakat GCam portlamayı bilen varsa konuya yanıt versin diye bırakıyorum.
    merhaba
    dün mi wfi range extender aldım. Ancak kurulumu tamamlayamıyorum. Internette mevcut video ve yorumlardan da denedim ancak olmuyor. Teknik destek alabileceğim bir yer yada kişi bilgisi verebilir misiniz
    Ama gördüğüm kadarıyla yok stokta
    • Beğen
    Tepkiler: cohci52
    cohci52
    cohci52
    Farklı markalarda güzel olanda vardır illaki ama ben kullandığım cihazla aynı marka olması taraftarıyım daha kalite ses veriyor,uyumlu olduğu için.
    Alttaki linktekide güzel, tycp girişli sorun olmaz ise tavsiye ederim.

• Beğen
    Tepkiler: CraweL
    Telefonun broşüründe cihaza uyumlu değişik (signal line type) kulaklıklar belirtilmiş.Cok anladigim birşey degil, bu telefon icin sesi kaliteli olan hangi kablolu kulakligi öneriyorsunuz.Xiaomi olmayan markalarda bu girişecektir(adaptorsuz) uyumlu baska marka var mi?Dun de yazmistim ayni soruyu
    Bende fatsadayım hocam neresindesiniz siz tanıdık geliyorsunuz bana yahu?
    • Beğen
    Tepkiler: furkanodaa
    slexiaa
    slexiaa
    Dolunaydayım bende hocam memnun oldum valla buradan birini görmek sevindirdi :D
    cohci52
    cohci52
    Bende memnun oldum hocam angel~~
    Şu günleri atlatalım hayırlısıyla.Tanışır sohbet ederiz inşallah.
    slexiaa
    slexiaa
    İnşallah hocam ne demek mutlaka tanışalım hele şu zamanda dostluğun ve hayatın değerini daha çok anladım. Hiç bir şeyi ertlememek gerekiyormuş dolu dolu yaşayacağım bundan böyle :)
    mi 8 telefonuma miui 11 yüklemeye çalıştım telefon twrp ekranında takılı kaldı. lütfen yardım edin telefonu hiçbir şekilde kullanamıyorum
    istanbulda yaşıyorum turkcell kullanıyorum sadece internetim E çekiyor cihazım mi9 se global uzaktan baglantı kurarak yardımcı olabilir misiniz ? tam anlamıyorum ama netten soruna baktıgımda cihazı sıfırlayın vs çözüm olur gibi yazılar okudum sıfırlarken fastboot ta kaldı kurcaladım biraz da rom vs atmaya çalıştım hepten karıştırdım yardımcı olurmusun ?
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt