Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• Üstad selamlar, IMEI atılmış bir Note 8 Pro cihazım var. Araştırmalarıma göre en özelleştirilebilir rom EU Rom olduğu söyleniyor, ama EU Romların da Note 8 Proya olan desteklerini kestiklerini okudum. Ben de cihazıma EU Rom kurmak istiyorum ama bazı çekincelerim var. Başta EU Rom yüklersem cihazın IMEI si uçarmı? sizin bana tavsiye edebileceğiniz EU Rom var mı, varsa link olarak gönderebilir misiniz?
    Hocam kolay gelsin iyi akşamlar.hocam hanıma yurt dışı telefon aldım redmi 9 pro ime atılmış.ama twrp si 9t güncelleme var yapamıyorum. Güncelleme iniyor telefonu yeniden başlatıyorum twrp de kalıyor. Sistem repotla açıyorum telefonu güncelleme aynı değişmemiş. Nasıl yapabilirim. IMEI gidermi konu hakkında yardımcı olur musunuz. Şimdiden teşekkürler
    • Beğen
    Tepkiler: aslan568
    aslan568
    aslan568
    hocam suandaki cihazınızdaki mevcut Twrp ile güncelleme yapmanız mümkün değil o Twrp yi değiştirip baska Twrp ile en bastan yazılım yükelemeniz lazım
    Y
    yunus280
    IMEI gitme gibi bir durum varmı peki hocam
    aslan568
    aslan568
    yok hocam imei gitmez mi flash tool ile temiz bir kurulum bütün sorununu çözer
    abi note 9 prom var da güncellemek istiyom ama bişe bilmiyom imeisini aldığım satıcı attırmıştı. sıfırdan anlatırmısın ya da sana ulaşabileceğim sosyal medya hesabı falan koyarsansaordan ulaşırım.
    • Beğen
    Tepkiler: aslan568
    aslan568
    aslan568
    Hocam güncelleme olayı için bilgisayar lazım mi flash tool ile sıfırdan yazılım atacaksınız
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt