Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• 2 gün geceli gündüzlü uğraştım hallettim telefona imei atmasını ama bir de ne göreyim halledememişim. foruma yazdım 5dk içinde hasan hocayla iletişime geçtim ve sorunu 10dk da çözdü. Hem ucuza yapıyor hem tam yapıyor adam helal olsun. Bu mesajı da işimi hallettikten hemen sonra yazdım sıcağı sıcağına Allah razı olsun valla :D
    E
    erkanci
    Redmi not 9 pro bl kilidi acilmasi için 168 saat demişti telefoncu sonra 20 gün dedi VPN kullanmak etki eder mi sürenin uzamasinda cvp verrmisin
    H.kadioglu hocamın sayesinde kapanan ve rom yüklenmeyen Redmi 6a telefonum açılmıştır. Uzaktan bağlanarak hem imei sorunumu hemde rom atılmama sorunumu gidermiştir. Kendisinden Allah razı olsun yardımları için çok teşekkür ediyorum.
    Redmi note 8 cihazıma yapılan İmei tamir sonrasında şebeke sorunum vardı
    15 gün bu oyunca gidip gelmeme rağmen IMEI atan şahıs telefonu yapamadı. Allah razi olsun h Kadiroğlu arkadaşın yarım saatte bozulan sinirimi ve telefonu yaptı aldığı paranın hayrını gorsun
    Hocamızın ellerine sağlık mi9t pro cihazımda şebeke sorunu vardı. Uzaktan bağlantı ile sorunumu çözdü. İşinin uzmanı ve güvenilir birisi. Hiç tereddütsüz işleminizi yaptırabilirsiniz
    Brick olmuş Redmi Note 8 Pro cihazım için tavsiye üzerine kendisine ulaştım. Kısa bir sürede cihazımı yeniden hayata döndürdü. İlk defa yazılım için yardım almadım. Ama işine bu kadar hakim olan bir usta daha bana denk gelmedi. Profesyonel biri. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Tereddüt etmeden tavsiye ederim. Emeğine sağlık.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt