Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Herkese merhaba oncelikle enver benim brick olan telefonumu 2 kez acmistir kendiisine cok tesekur ederim. 2 inci kez gonderdigimde cok cuzi bi ucret karsiligi halletmistir..
    Arkadaşlar yardım edecek arkadaş değildir.
    4 gün olmuş paketi açmamış.Yoğun oldugunu belirtmiyor sürekli .Zora gelince de beni cok sıkıyorsun ve diyor.Yapamayacığın bakamayacagın neden istiyorsun.Kargoyu en pahali fiyata neden gönderdiyorsun.İnsanları oyuncak gibi yapıyorsun.
    Mesut Aktaş
    Mesut Aktaş
    Bulunduğunuz bölgeden elden verip halledebileceğiniz bir işlem için bilmediğiniz bir yerdeki kişi/kişilere cihaz göndermeyi yaparak siz maalesef bu durumlara ön ayak oluyorsunuz.
    HOCAM KOLAY GELSİN
    Bİ TANE NOT 8 CHİMERADAN EDL MODDA ENG ROM YÜKLEDİM AÇILMIYOR UFAK BEYAZ EKRAN GELİYOR

ÇİN ROMU YÜKLEDİM AÇILDI AMA İMEİ BÖLÜMÜ SİLİK NE YAPABİLİRİZ BUNA
    YEDEK FALANDA ALMADIK

BOARD İD: 2.29
    DDR VENDOR : MİCRON
    YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ
    Sa abim telefonum note 10 lite imei nvdata da kaldi bot ekranindan geri donuyod ve persist te silindin parmak izi calismiyor die yazilim atam dedim olmadi tekrar fastboot ta herhangi bir yazilimi kabul etmiyoor
    teknik84
    teknik84
    Telefonumu isterseniz size kargo ile gonderebilirim
    board id yüksek note 8 lerin eng rom attıktan sonra siyah ekrana düşüp kollanilmaz sorunu çüzüldü.
    Note8T bootloader kapalı imei null olan cihazlarda çüzüldü
    M
    mami232310
    selamun alweyküm abim hynix ram note 8 eng sonrası imei 0 çözümü varmı
    istanbulbalisi
    istanbulbalisi
    evet,var
    Merhaba mi 8 se sadece edl mod giriş yapıyor. Cihaz brick oldu yardimci olurmusunuz
    Mehmet282522
    Mehmet282522
    Merhaba A2 4/64 kullanıyorum acil numaralar aranmıyor nasıl çözebiliriz
    Merhabalar mi 8 cihazımda şebeke sorunu var antenleri deistir dim lakin düzelmedi anakartin üstünde telefon soğukken açıyorum 3 saniyede aşırı ısınıyor ve cizbiz cizbiz ses geliyor sıfır aldım pili bile ekran kapalıyken aşırı hızlı bitiriyor yardimci olursanız sevinirim 1 aydır böyleyim buralardaki telefoncular hep uflemeci
    hocam merhaba redmi note 8 pro telefonum ımeı atarken sanırım kilitlendi. buradaki telefoncu arkadaş bakayım dedi ama hiç umudum yok yardımcı olabilirmisiniz?
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt