Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• lütfen yardım et mi a2 lite kurtarmayı biliyormuşsun lütfen
    • Beğen
    Tepkiler: mehmeteraki
    E
    Ecemce
    Selam
    E
    Ecemce
    8 dk önce
    Selam formatladım open wifi setting diyorwigi ye bağlanıyorum password istiyor ama bilmiyoruö yardımcı olurmısunuz
    archesm
    archesm
    Mi kullanıcı adını ve şifrenizi girmeniz gerekli.
    Bilmiyor iseniz Kullanıcı size ait ise i.mi.com sitesine girerek şifrenize ulaşmaya çalışınız.
    hocam iyi akşamlar bir konuda yardım isteyeceğim duymuşsundur xiaomi a2 lite android 10 yükleyince ekran açılmıyor beni buraya yönlendirdiler yardııımcı olacak diye yardım edebilirmisin
    hocam iyi akşamlar bi konuda sizden yardım istiyorum ne kadar konu açsam kime yazsam geri dönüş yapan olmadı k20 pro 8 cihazım var ilk aldığımda 10.9.5.31 sürüm vardı kararlı değil çok gizli yazıyordu ve güncelleme almıyordu telefon satıcı eu rom attı gene güncelleme almıyor ve para verdik sinir bozucu bir duruma geldi sorun telefonda mı atılan romlarda mı
    iyi akşamlar kusura bakmayın konu paylaştım ama gifler yüklenmiyor yardımcı olabilir misiniz rica etsem
    merhaba mi mix3 ten memnun musunuz Sarjı nasıl
    • Beğen
    Tepkiler: archesm
    archesm
    archesm
    Telefondan her yönüyle memnunum hocam. Tek beğenmediğim yanı, ağırlığı 218 gram ağırlığı var. Ağırlık sizi rahatsız etmeyecekse sorun yoktur.
    Hayran kalacağınız bir telefon olabilicek şekilde dizayn edilmiş. Kızaklı yapısına ek tam ekran oluşu, kameraları, hızlı şarj ve kablosuz şarj, ekran kullanım süreleri ve performansı fazlasıyla sizi tatmin edecektir.
    Tabi göreceli kavramlara göre fikirler değişebilir.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt