Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Note 8 pro var. Yaklasik 3 ay oldu. 1500 liraya kacak aldim.Hergun Yaklasik 4 saat pupgy oynuyorum . Bir kerecik bile ne kasma, ne donma var . Ekran acik suresi 8 saati buluyo. Ekran cozunurlugu , foto cekimi, ses, herseyiyle mukemmel.farkli sorusu olana nunarami verip bilgi verebilirim. Tukcell kullaniyorum. Hele islemcisi harika. Yel o kadar hizli ki. Pro 8 derim. 1500 liraya bundan iyisi , sam da kayisi..
    T
    Taner Ayanss
    Video çekerken benimki bulanık oluyor sendede varmı ?
    isocan580
    isocan580
    Yok kardes 4k cek videolari. Ayrica hunduz harika cekiyo. Eger hala bulaniksa senin lazer czilmis olabilir
    Turk telekomdan, turkcele gectim artik hucre bekleme %48 lerden%1,45 lere kadar dustu. Ne varsa turkcellde var harika sonuc. Turk telekom kullnairken sarjin %50 sini hucre bekleme yerdi. Simdi ohh super%2 bile olmuyo
    • Beğen
    Tepkiler: Bugraozkan
    P
    pioner
    Muhtemelen bulunduğunuz bölgede türktelekom şebekesi iyi çekmiyordur şebeke araması yaptığı için 4g 3g arasında şebekeleri taradığı için güç tüketimi yapıyordur türkcelin şebekesi daha iyi çektiği için daha az güç harcıyor ondandır farklılık
    isocan580
    isocan580
    Kesinlikle katiliyorum
    isocan580
    isocan580
    X yazan yere yavas yavas surukle. Ben denedim silindi
    Turkcell hatti kullanan. Resmi note 8 pro kullanan varmi. Ben turk telekom kullaniyorum. Hucre beklwmw 4500 mah lik bataryanin %50 sini yiyor ve sarj cabuk bitiyor.. Acaba turkcel hat kullanip ayni durumda olan varmi. Yer canakkale
    E
    EXCALİBOUR
    Ben turkcelle yeni geçtim,şarjla ilgili bir sıkı tım yok.Ttelekomdan geçtim onda da farklı bir durum yoktu...
    Cumhurcrt
    Cumhurcrt
    Gelen güncelleme problemli (niye 8 pro) MIUI 10 iyiydi pil sarfiyatı açısından
    isocan580
    isocan580
    Cok kotu sarji ya. Hucre bekleme yuzde 50 yiyo
    Hucre bekleme neden ama neden %50 leri buluyo. Kafayi yicem.. . Redmi note 8 pro
    cKuppy
    cKuppy
    Benim telefonum Xiaomi değil ama telefon kabilrasyonu ve rom atican düzelmişti
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt