Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• slm samsung telefonım var.mi 9 se bilgilerimi aktarmak istediğimde qr code la okumuyor.bir öneriniz var mı.teşekkur ederim
    ozgrcvdr
    ozgrcvdr
    Ne bilgileri hocam?resim video müzik gibi şeylerse pc ye atıp daha sonra pc den istediğimiz cihaza atalım.ben genelde böyle yapıyorum. Eğer whatsapp aktarmak istiyorsak whatsapp klasörünü komple pc ye atalım sonra da hangi cihazı kullanacaksak o cihazın ana hafızasına atıp,attıktan sonra kuralım whatsapp ı
    Merhabalar hocam, ufak bir sorunum mevcut eğer mumkunse yardımcı olabılırsenız sevınırım. Redmi note 4 cihazım var bir düğüne gittim geçen akşam bir türlü kesintisiz video kayıt yapamadım 20-25 dk kayıt yaptıktan sonra video sonlaniyor ve tekrar başka bir kayıt başlıyor. Yani 2 saatlik bir düğünü 5-6 parça halinde kaydetti. şimdiden teşekkürler.
    ozgrcvdr
    ozgrcvdr
    Hocam ben mi6 kullanıyorum ama büyük ihtimal ayarlarla alakalıdır.acaba kısa video modunda çekmiş olabilirmisin?yada 4k çekiyorsan cihaz ısınmış ve soğumak için kamerayı kapatmış da olabilir.şimdilik aklıma bunlar geliyor hocam.yeni bişey bulursam özel mesaj atarım. Bence ayarları bi kontrol et.hd çekmeyi dene bi bakalım ne olacak.full hd değil hd
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt