Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• MERHABALAR BENİM TELEFONDA XİAOMİ REDMİ NOTE 4 64GB MODELİ VE ANDROİD GÜNCELEMESİNİ NASIL YAPACAĞIMI BİLMİYORUM BİLEN VARSA LÜTFEN SÖYLESİN ŞİMDİDEN TEŞEKÜR EDERİM.
    berraberra
    berraberra
    Ayarlar kısmında güncelleme kontrolü yapmışsınız , tavsiyem orijinalliğini bozmadan güncelleme gelmesini bekleyin, bölgesel sorunlardan ötürü geç gelme olasılığı var olabilir.
    Hocam mi A1 kullanıcısıyım 3 hafta oldu alalı. benimde bir sorunum var wifi baglanma sorunum daha dogrusu wifiye baglanıyorum ama kesintili mesela nette bir video veya müzik izleyip dinlediğimde soluksuz olmuyor hep 20-30 sn de bir durup bir süre sonra yeniden başlıyor bu hep böyle. bu modelde kronik bir sorunmudur bu. çözümü varmıdır yardımcı olursanız sevinirim.
    Hocam mi A1 kullanıcısıyım 3 hafta oldu alalı. benimde bir sorunum var wifi baglanma sorunum daha dogrusu wifiye baglanıyorum ama kesintili mesela nette bir video veya müzik izleyip dinlediğimde soluksuz olmuyor hep 20-30 sn de bir durup bir süre sonra yeniden başlıyor bu hep böyle. Bu modelde kronik bir sorunmudur bu. çözümü varmıdır yardımcı olursanız sevinirim.
    mi5 pro 128 gb alıcam birisinden. j7 vericem üzerine 450 liraya alıcam. yalnız içime bir kurt düştü bu mi5 pro nasıldır telefonu aldığımda neyine bakmam lazım. alacağım kişi telefonu yurtdışından getirip rom atmış içine. neyine bakmalıyım telefonun bilgisi olan varmı ?
    Merhabalar hocam, ufak bir sorunum mevcut eğer mumkunse yardımcı olabılırsenız sevınırım. Redmi note 4 cihazım var bir düğüne gittim geçen akşam bir türlü kesintisiz video kayıt yapamadım 20-25 dk kayıt yaptıktan sonra video sonlaniyor ve tekrar başka bir kayıt başlıyor. Yani 2 saatlik bir düğünü 5-6 parça halinde kaydetti. şimdiden teşekkürler.
    Merhabalar xiaomi mi5 sahibiyim bugün yeni güncelleme gelmiş ve hemen güncelledim.Önceden whatsapp mesaj bildirimini iki parmakla genişleterek cevaplayabiliyordum whatsappa girmeden ama güncelledikten sonra bunu yapamıyorum neden ?
    Merhaba hocam ios 11 alakadarnya temanızı indirdim miui theme editorden açıyorum temalara ekliyorum sonra offline temalardan yukluyorum üçüncü parti hatası veriyor çözümü nedir bunun
    LG G6 temanızı kullanıyorum ve sizin yaptığınız temaların hastasıyım mükemmel işler çıkarıyorsunuz hocam elleriniz bilginiz sağolsun inşallah.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt