Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• hocam lineage os 14.1 den ses ve video takılma sorunu oluyor
    harunserefli
    harunserefli
    tapatalk kullandığım için buraya pek görmüyorum. ses ve video sorunu firmware kaynaklı en son stabil yada beta firmware yüklerseniz sorununuz çözülecektir
    selam xiaomi m6 telefonuma 3. parti tema inidrdim telefonum kapandı açılmıyor ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz
    Hocam şu mi fit uygulamasında WhatsApp isim görmeyi nasıl ayarlarız mi Band 2 de. Aramada smste isim görünüyor. Ama WhatsApp ta isim görünmüyor. İçerik görme niyetim yok kim aramış kim mesaj atmış görsem yeter
    merhabalar adım idris Xiaomi ilk kez kullanıyorum Redmi note 4 64 gb global versiyonu kullanıyorum
    Samsung Dan yeni geçiş yaptıgım için biraz zorlanmaktayım benim sorunum kulaklıkla müzik dinlerken çalan müziği kaydedimiyorum sadece dışdan aldıgı sesi kaydediyo sesi kaydetmek için ne yapmam gerekir konu hakkında yardımlarınızı rica ederim...
    Selamlar geçen hafta almış olduğum redmi note 5 telefona esed antivirüs programı yüklemiştim. Program üzerinde ayarlarda etkinleştirme yaparken dokunmatik özelliği kayboldu, körler için ses özelliği aktif oldu telefonumu açamıyorum. Ne yapmalıyım. Yeniden başlatma nasıl olur? Türkçe kullanım klavuzu yok mudur?
    iyi günler. 2 sorum var.1- Redmi note 4 kullanıyorum. sim kartımı nasıl etkinleştirebilirim? 2- Telefonum bana ulaşılmadığında başka telefona yönlendirme yapıyor. kapatmak istediğimde "operatörünüz arama yönlendirme özelliğini desteklemiyor" yazıyor ve iptal edemiyorum. aveayı aradım bizlik sorun yok yönlendirme kapalı diyorlar. Nasıl iptal ederim.Teşekkür ederim
    Birkaç konuya baktım, toollar var yada başka şeyler var. Emin olamadım birtürlü. HTC'de unlock eder fastboottan flashlardık herşeyi :D Bunda mümkün olan en temiz yola beni yönlendirirsen sevinirim. Kolay gelsin
    Harun hocam merhaba. Ben marslan81 (trandroidev'den hatırlarsın :) ) . Bende bir arkadaşımla beraber miui'ye geçiyoruz. Tabi beni bilirsin root ve unlocksuz cihaz bana işkence demektir :D Yalnız daha önce hiç Mi cihazı kullanmadım. Redmi note 4x (snapdragon) modelini aldık. Bu cihazı en sağlıklı şekilde nasıl unlock yapabiliriz, takip edebileceğim bir konu var mı?
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt