Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• selam ben burda yeniyim mesaj atmayı beceremedim telefonuma güncelleme geldi yaptım açılmıyor mıu ekranında kalıyor tekrarlayıp duruyor kendini bana yardım eder misiniz lütfen
    merhabalar acaba siz mi flash konusunda yardimci olabilir misiniz?Surekli hata veriyor ben bir turlu rom atamadim telefonda acilmiyor suan
    Mi 5s cihazım için termal ayar dosyasını düzenlemek istiyorum. Örneğin 40 dereceye geldiğinde 4 çekirdeği maximum 1363 mhz yerine daha yüksek değerlerde tutabilmek. Root veya kernel farketmeksizin nasıl yapılacağı hakkında bilginiz varsa cevabınızı bekliyorum.
    Not: 4. çekirdeğin kapanması gibi bir sorunum yok.
    suatsari
    suatsari
    İnce detaylarını bilmiyorum.Yanlış yönlendirme olmasın.
    Ama genel olarak şunu yapmalısın:
    -XDA sitesinde Mi5s için kerneller mevcut. Bunlardan uygun olan birisini kullanarak Kernel Auditor programı ile özelleştirmeler yapabilirsin...
    Cihazima kararlı sürüm yüklemek istiyom nasil yaparim yardim edin..
    F
    fatih448
    Mi flash ile cihazınızın uygun fastboot romunu indirip kurun. Depolama silinecektir bilginize.

Mi flash kullanımı ile alakalı forumda birsürü konu var.
    Merhaba şuan çok kötü bir durumdayım lütfen en kısa zamanda yardımcı olun cihaza temalar bölümünden ios temasını indirdim sonradan fark ettim uyguladıktan sonra android durduruldu ve cihazım kapandı ne yapmalıyım reboot kısmı açık. Cihazı yeni aldım zaten 1 hafta oldu :((( mi6
    Hocam merhaba, birşey soracam; ben şimdi epicrom kullanıyorum telefonum mi5s, global betaya dönmek istiyorum. Global betanın 8.3.8 recovery romu indirip Twrp ile temiz kurulum yapmam yeterli olacakmı?
    iyi akşamlar suat bey forumunda yabancısıyım yardım ede bileceğinizi düsünerek size yazmak istedim şimdiden ilginiz için tesekkürler çinden xiaomi mi6 telefon getirtim fakat telefonda türkçe dil yok nasıl yükliye bilirm çok acemiyim yardım ederseniz çok sevinirim
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt