Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• selam kardeşim ben xda a seni gördüm. bu amazfit stratosu Türkçe'ye çevirdiğini gördüm ne yaptıysam türkçe olma bootloader ve root adımlarını başarıyla hallettim ama yazılımı bir türlü Türkçe yapamadım bana yardımcı olabilirmisin.
    cantara yı googleandroid.gen.tr den hatırladım ama sizin isimde yabancı değil. acaba sizinde orada üyelik varmıydı :D
    HiddeNKinG
    HiddeNKinG
    Evet bende orda Co-Admin'dim
    Profil bölümleri soru sormak için değildir. Lütfen bu bölümden soru sormayınız. Konu açarak sorularınızı tüm forum genelinde sorabilirsiniz.
    Hiddenking üstadım. Ben de Kocaelili yeni bir max2 kullanıcısıyım. Bir hemşerimi böyle bir forumda yönetici olarak görmek güzel. Telefonu GittiGidiyor dan cepporttan aldım. Birkaç sistem güncellemesi dışında birşey yapmadım. Zaten 9.2.1 durum yüklü idi. Tavsiye edeceğiniz uygulamaları varmıdır bu çift ekran olayını nasıl ve nereden bulurum yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla
    HiddeNKinG
    HiddeNKinG
    Merhaba hocam öncelikle teşekkürler. Bu tür sorular için forumda konu açarsanız daha faydalı olacaktır. Profil alanları soru sormak ve cevaplamak için kullanmıyoruz forum kuralları gereği
    HiddeNKinG üstad kolay gelsin.
    Elimde Tp-Link Neffos C5 Max telefon var. Ve Miui nin hastasıyım. Ama bir türlü xioami telefon almak nasip olmadı.Sony Xperia teefonumda kullandım. Discovery telefonumda kullandım miui yi ama bu telefona hiç rom çıkmadı. Anlayan bir üstad el atsada bizde teşekkür etsek.
    Şimdiden çok teşekkürler.
    Telefonu alalı 1 sene oldu hiçbir güncelleme gelmedi. Android 6.0 MRA58K yazıyor. MIUI Global 7.2.8.0.0(MAACNBD)Stabil sürüm yazıyor. Güncelleme kontrol et dediğimde. Yeni güncelleme yok diyor. En güncel rom indir dediğimde Güncelleme indirilemedi. Bir veya iki dakika bekleyin ve yeniden deneyin uyarısı çıkıyor. Yenilikler e tiklayinca ağa baglanamiyor diye hata veriyor. Lütfen yardım edin
    .merhaba mi max cihazını yeni aldım kararlı sürüm 8.5 yazıyor.Sorunum şu güncelleme var diyor V9.2.1.0 güncelle diyorum 1.5 gb iniyor sonra telefon yeniden başlatılsın mı diyor tamam diyorum telefon kapanıyor mi yazısı çıkıp biraz bekliyor sonra tamamen kapanıyor ben güç düğmesi ile açıyorum telefonu yani yeniden başlatmada olmuyor güncelleme de olmuyor.Yardım ederseniz sevinirim.
    Merhabalar, amazfit stratos aldım. Çinceden bl kilidini açıp ingilizceye çevirdim. Flasholik üyemiz sizin bu saatler ve çeviri ile ilgili yetkili en iyi kaynak olduğunuzu söyledi. Sizden eğer vaktiniz olursa ricam,stratos apksını ve saat yazılımını türkçeye çevirmeniz. Aslında bilseydim seve seve öncü olurdum
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt