Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• Mi 6 Seramik arka kapak var zannedersem onunla ilgili olarak sipariş vericem whatsapdan iletişime geçebilir misin teşekkürler 05316773773
    __SEFA__
    __SEFA__
    Seramik kapak yok maalesef
    hocam iyi akşamlar mi6 9.5 global rom yüklemek istedim fakat cihaz sürekli twrpde açılıyor ne yapabilirm
    Hocam merhaba benim elimde mi 5 vardı 5 ay önce ekranı kırılmıştı bir gün otobüste gidiyordum telefonu cebime koymadan önce telefonun şarjı 9 10 falandı koydum yaklaşık 15 dakika içinde telefonu tekrar cebimden çıkardım telefon kapanmış hiçbir tepki vermiyordu herhangi bir moda falan girmiyordu ses tuşlarıyla eve geldim şarja taktım telefon şarj almıyordu yani hiçbir tepki yok hocam özelden bana ulaşırmısınız
    Merhabalar,mi5 prime telefonum var. Ses kısma ve kilitleme tuşları çoğunlukla çalışmıyor, arada çalışıyor. Sanırım tuşlarda bir sıkıntı var. Tel numaranızı alabilir miyim
    Oneplus3 ekran degişmesi lazım acil cvp lütfen...sıfır beşyüz kırk altı ikiyüz yirmi dört onsekiz ondokuz...fuat Öztürk
    Hocam iyi günler telefonuma kod gelmediği için özel mesaj atamadım burdan yazıyorum inşallah görürsün benim one plus 5 64 gb da ihtiyacım var ama siyah gelir mi acaba hiç eline ?
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt