H

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Hocam iyi akşamlar. Mi note 2 telefonum kapandı açılmıyor, şarja takınca ışık yanmıyor, bilgisayara bağlayınca bilgisayar telefonla alakalı hiç bir tepki vermiyor yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Tekrardan iyi akşamlar
    Hocam Selam , xiaomi Note 3 var ve nfc mobil ödemelerinde sorun yaşamaktayım. Ve telefonu alalı 2 hafta oldu. konu ile ilgili bilginiz varmı tşkler.
    Hocam selamlar, ben sadece kullanıcı düzeyinde mi6 sahibiyim. cihaza gelen son güncellemeden sonra (Oreo8) işim için kulladığım app çalışmıyor. güncellemeyi geri almam lazım. yardım edebilir misiniz?
    H
    halilmetekirikkale
    Bunun için cihazın bootloader kilidinin açık olması lazım kilit açılmadan işlem yapmak neredeyse imkansız.
    Mi note 3 hoş güzel bir cihaz ama Xiaomi mı note 3 e 5 aydır miui güncellemelerini vermiyor Samsung güncelleme almıyor diye bu güncelleme alıyor diye bunu aldım bin pişman oldum Redmi Note 4 Redmi 4a gibi telefonlar güncelleme alıyor buna güncelleme vermiyor Xiaomi
    İyi günler Xiaomi mi note 3 cihazım var ekim ayında en son güncelleme verilmiş versiyon hala miui 9.1.4 hala güncelleme alamıyorum global versiyondan redmi note 4 bile en son güncellemeleri hemen alırken mi note 3 gibi snapdragon 660 işlemci ve mi 6 gibi özellikler barındıran bir cihazın bu kadar geç güncelleme alması saçma değilmi sizce
    H
    halilmetekirikkale
    Güncelleme ihtiyaç duyulduğunda ve hata düzeltmeleri olduğunda yapılan bir uygulamadır. Eğer günceleme almak sizi mutlu edecekse beta roma geçip her hafta güncelleme alabilirsiniz.
    Y
    Yavuzkuchan1907
    Peki beta romda Türkçe dil desteği varmı ve Sorunsuz çalışıyor mu birde beta rom u yüklersem cihazım garantiden çıkarmı
    Yeni mı 6 telefonum şarj olduktan sonra şarj süresi 16:00 saat yazıyor. şarjı bitirip tekrar taktım.% 100 şarj oldu görünüyor.altında şarj için 13:00 saat kaldı diyor.Normalde 2 saat de şarj oluyor.
    merhaba hocam kolay gelsin birşey sorucaktım appledan xiaomiye geçtim genel anlamda memnunum ancak güncelleme konusunda sorum olucaktı miui sürüm 9.1.4.0 kararlı diyor yeni sürüm gelmiyormu vidiolarını izliyorum internetten bir çok özellik eklenmiş ama ben bu sürümde kullanamıyorum yardımcı olursanız sevinirim ?
    mrhb kolay gelsin bisey sorucaktım yeni mi6 kullanıcısıyım en son gelen güncellemeyi indirdim ama kasıyo gibi çihaz eski performansı gitti
    H
    halilmetekirikkale
    Hocam bir sonraki güncellemeyi bekleyin yakında yayınlanacaktır.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt