H

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• merhabalar kolay gelsin xiaomi redmi note 4 kullanıyorum kulaklukla muzık dinlerken müzik çalardaki sarkıyı kaydetmiyor.
    dısardakı sesi kaydediyor müzigi kaydetmem için ne yapmam gerekiyor artı olarak kamera kalıtesinde çok düşük konu hakkında yardımlarınızı önemle arz rica ederim saygılarımla.
    1 yıldır xiaomi red mi note 3 kullanıyorum fakat vodafone geçtiğimden beri hat kesiliyor ve sim kart etkinleştirme hatası veriyor. nasıl yapılacağını kime sorduysam bilen olmadı. ne yapmam gerekir yardımcı olabilirseniz sevinirim nereye göndereyim düzeltebilecek bir servis var mı veya...bu arada şuanda hat kesik telefonu 15 gündür kullanamıyorum ...
    T
    thomas76
    yalnız dün başkasına ait türk telekom hattını ve evdeki diğer vodafone hattını taktım ama malesef onlarda da hat gelmedi. vodafone daki bir çalışana sordum ilk atılan emei neyse telefon ona göre kayıt olur başka hatta geçince sorun çıkabilir demişti. bir de buradaki özel bir servise sorduğumda çin den direkt gelen telefonlar Türkiye ye uyumsuz oluyor ama tam bilmiyorum dedi.
    T
    thomas76
    kısacası sorunu halledebilecek birisini bulamadım. en son dediğin gibi yeni kart talep edeceğim...
    H
    halilmetekirikkale
    Çin'den gelen telefonlar burası ile uyumlu değil diye bir şey yok hocam.Çin için üretilen versiyonlarda 800 bandı olmuyor genelde ve bizim ülkemizde sadece Vadafone o bandı kulanıyor. Zaten siz de Vadafona geçtikten sonra sorun yaşadığınızı belirtmişsiniz.Eğer üzerindeki imeiler orjinal değil ise tekrar imei atmayı deneyebilirsiniz.
    merhaba . mi6 satın aldım. gelen aramaları cevaplamada sıkıntı yaşıyorum. yeşil ikonu yukarı kaydırmak dışında bir seçenek bulamadım. özellikle eldiven kullanırken çıkarmak gerekiyor. ana ekrana çift tık veya bir başka yol var mı? önceki telefonda (galaxy alpha) home tuşuna basıp aramaları cevaplayabiliyordum. bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
    5- klavyede hem ''i'' hem ''ı'' harflerini görüntülemek istiyorum bu Mİ ne kadar karışık bir dünya imiş.
    3-whatsapp hızlı cevap seçeneği yok .
    4-kulaklıkla müzik dinlerken mesaj sesini kıssam da müziğin sesini kısıp tekrar açıyor . kafayı yemek üzereyim bunun düzgün bir yazılımı varsa yükleyeyim arastırıp hiç bir şey anlamadım. yardımlarınız için çok sağolun
    Halil Abi merhaba. Cihazımda mi9.0 global kararlı yüklü ayarlarda öyle yazıyor rom nedir falan bilmem ilk defa kullanıyorum . cihazım mi 6.
    1-cihazın güncelleyicisine girdiğimde güncelleme yok diyor fakat güncellemeyi indir seçeneğine bastıgımda r indiriyor acaba hep aynı şey mi çünkü özete baktıgımda aynısı.
    2-Bildirimlerde ufak sorunlar yaşıyorum forumlarda yazanları yaptıgımda da çift görünmeye başladı.
    Merhaba. Mi 6 telefonumun kapanıp açılması sonrasında doğru girdiğim şifreye rağmen telefon belli süreliğine kilitleniyor. Bu süre bazen 5 dk bazen 31 dk ve bazende 120 dk yı bulabiliyor.

Sonrasında girdiğim şifre de telefon açılıyor ama neden ilk girdiğim şifre de kendini kilitlediğini çözemedim.
    H
    halilmetekirikkale
    Girdiğiniz şifrelerin tamamını iptal edip tekrar şifre oluşturmayı denediniz mi?
    merhaba cihazı bugün aldım mi6 ilk açılış için nasıl bir yol izlemeliyim
    H
    halilmetekirikkale
    Cihazınız hayırlı olsun.İlk yapmanız gereken mi hesabı oluşturmak ve mi hesabınızı telefonunuza ekleyip aktif etmek bu konuda gerekli bilgi forumda detaylı anlatılıyor.İkinci konu ise garanti konusunu göz ardı ederek söylüyorum cihazın bootloader kilidini açın.Kilidin açık olması her zaman bir avantajdır.Ve cihazınıza uygun sağlam bir kılıf ve ekran koruyucu kullanın.
    Mi Max cihazımda ekran kilidini unuttum. Yalnızca telefon açıldığında istenecek şekilde ayarlamışım ondan sonrasında parmak izi kullanıyordum.
    Veri kaybetmeden açmamın bir yolu var mı bilginiz var ise yardımcı olabilir misiniz?
    H
    halilmetekirikkale
    Cihazın bootloader kilidi açık mı?
    O
    Oğuzhan59
    Bootloader kilidi nedir bilmiyorum. Cihaz türkiyeden sıfı olarak alındı ve dışarıdan hiç müdahale görmedi. Nasıl bakabilirim açık olup olmadığına?
    H
    halilmetekirikkale
    Sanırım forumda konu açmışsınız ve arkadaşlar cevap vermişler size.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt