Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• redmi 5 A plus prime aldım konuşurken kanıp açılıyor pin ekranına geliyor sebebi hakkında bilginiz yardımcı yardımcı olabilirmisiniz
    iyi günler mi note 3 telefon almayı düşünüyorum ancak arkadaşlar sitenizde global rom olmadığını root yapmamız gerektiğini söylemişler sizden öğrenmek istediğim xiaomi telefonlarda ve özellikle mi note 3 telefonda bankacılık işlemleri yapmak sorun olurmu egüvenlik açısından bir sıkıntı yaşarmıyım. rica etsem acil cevap verirmisiniz.
    Merhabalar ben mi5 kullanıcısıyım telefonum güncelleme almıyor kendim bilgisayardan mi flash ile yuklemeye kalktım surum 9 u ama hep telefonu program görüyor ama yazılımı kabul etmiyor uğrastım olmadı suan sürüm 7 var nasıl yapıcam yardımcı olurmusunuz
    Merhaba hocam benim acil bir sorunum var cihazim. Xiaomi red mi pro hiç kimseye mesaj atamiyorum resetledim naptim olmadı acil çözüm istiyorum
    selam mi 4 çift tıklama sorunuvar çift tıklama stabil çalışmıyor 2.3 kez basmak zorunda kalıyorum nasıl duzeltılır tesekkurler
    ocam merhabalar dün mi 5s plus cihazıma mıuı9 kararlı sürüm güncellemesi geldi bende güncellemeyi yaptım sonrasında telefon gayet iyi bir şekilde çalışıyordu. daha sonra telefonu şarja bağladım ama fark ettim ki telefon ısınmaya başlamış bende telefonu kapattım soğuduktan sonra tekrar açarım diye ama tel şuan hiç açılmıyor tekrar şarja bağlıyorum ama bildirim ledi bile yanmıyor ne yapabilirim lütfen yardım edin.
    Merhabalar, Mi5s cihaza sahibim, telefonumun sistemi çöktü, ayrıntıları yardım konusunda anlatmak istedim ancak telefon onaylı üye olmadan konu açamıyormuşuz, uzun zamandır üyeyim ancak telefon onaylatmam gerektiğini telefonum kullanılmaz duruma geldiğinde öğrendim. Yardım bölümünde bir konu açıp konuyu bana devredebilir veya bir defaya mahsus yardım bölümünde konu açmamı sağlayacak yetkiyi ayarlayabilir misiniz?
    I
    IRFN
    Sorunun özeti:
    EDL moda girmiş Mi5S 128/4 GB model telefonuma güncel fastboot rom flashlayamıyorum.
    01/04/2016 tarihli 64 bit MiFlashTool programında COM portu üzerinden yükleme yaptığım zaman 80-100. saniye arasında WriteFile position 0x00000000100000, size 782336 yerde takılı kalıyor ve çok uzun süre beklesem bile bu aşamayı geçmiyor.
    Merhaba.
    Mi 5S kullanıyorum. Normal çekimlerden memnunum fakat yakın çekim yaparken hep flu, netlesemiyor. Barkod okuyucu, büyüteç gibi uygulamalarda netlik hic yok tam flu. Aldığımdan beri böyle. Önce takılmadım ama nedeni ne acaba kameram arızalı mı acaba?

yardım ederseniz sevinirim
    iyi geceler
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt