H

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Mi5s telefonuma 9 güncellemesi hala gelmedi bir bilginiz var mı acaba? Şuan 8.5.4.0 var kararlı yazıyor?
    H
    halilmetekirikkale
    Mi5s için henüz stabil miui9 yayınlanmadı, kendim de mi5s kullanıyorum. İsterseniz bl kilidini açıp global beta veya eu rom yükleyebilirsiniz. Ama miui9 pil kullanımı yönünden baya kötü bunu belirteyim.
    Merhaba meizu m3 note fly me 5.1.3.6A sürümü türkçeleştirilmiş cihazımı webte önerilen tüm yöntemleri denememe rağmen üst işletim sistemlerine yükseltemiyorum. Yardımcı olumusunuz?
    Hocam bnde mi 6 alicam sizce almalimiyim ve alicaksam nerden almaliyim italatci garanti olayi varya sizce nasil bi yol izlemeliyim cevabinizi sabirsizlikla bekliyorum iyi günler şimdiden teşekkur ettim
    H
    halilmetekirikkale
    Mi6 güzel bir telefon inceleme şansım olmadı ama kullananlar memnun.Oyun oynayan biri değilseniz Mi note3 pil konusunda daha verimli kamera olarak Mi6 ile aynı.Forum sitemizin alışveriş bölümünden veya gittigidiyor veya n11.com cepport mağazasından almanızı tavsiye ederim.Garanti konusunda Kvk olanlar biraz fiyat farkı oluyor ama çok sorun etmezseniz kvk garantili tercih edebilirsiniz.
    İyi günler halil bey. Xiaomi Redmi 4x marka bir telefonum var. Telefonum suan 9.1.1.0 room sürümüne sahip. Benim problemim şarj süresi ile ilgili. Yaklaşık 1 ay önce elime ulaştı telefonum ver hiç bir sıkıntı olmadan ortalama 2.5 3 saat bir şarj süresine sahipdi ancak son 2 3 gündür bu şarj süresi 7 hatta 8 saate kadar sürüyor. Sizden bu konuda bana yardımcı olmanızı istiyorum.
    H
    halilmetekirikkale
    Bu sorun genellikle usb kablo veya adaptör arızası nedeniyle oluşur.Diğer bir ihtimal ise telefonun şarj girişinie pislik girmesi veya arızalanmasıdır. Bu ihtimalleri göz önünde bulundurarak öncelikle farklı usb kablo ve adaptörle şarj etmeyi deneyebilirsiniz ve telefonun şarj girişini iğne yardımıyla temizleyin fazla yıpratmadan. Bunlar çare olmazsa temiz kurulum ile rom atmayı deneyebilirsiniz.
    Telefonu bilgisayara bağlayın ve aygıt yöneticisinde ne olarak görünüyor bakın. Ayrıca başka şarj aleti ve kablo ile şarj etmeyi deneyin.

bu konuşma üzerine: bilgisayar bir tepki vermedi. yada ben anlayamadım. güç tuşuna bastığımda ışık yanıp sönmeye başlıyor. ama bir türlü açılmıyor telefon
    iyi günler. 2 sorum var.1- Redmi note 4 kullanıyorum. sim kartımı nasıl etkinleştirebilirim? 2- Telefonum bana ulaşılmadığında başka telefona yönlendirme yapıyor. kapatmak istediğimde "operatörünüz arama yönlendirme özelliğini desteklemiyor" yazıyor ve iptal edemiyorum. aveayı aradım bizlik sorun yok yönlendirme kapalı diyorlar. Nasıl iptal ederim.Teşekkür ederim
    Abi xiaomi mi6 aldım yeni ulaştı elime açıyorum telefonu fastboot yazıyor ve orda kalıyor yardımcı olursan sevinirim.
    redmi 4 prime cihazım var miu 9 ve androin 7 güncellemesi hala gelmedi... redmi 4 e gelen miu 9 u telefonuma nasıl kurabilirim
    H
    halilmetekirikkale
    Cihazınız için resmi miui9 henüz yayınlanmadı,telefonunuzun bootloaar kilidini açmanız gerekir öncelikle sonra twrp yükleyip istediğiniz roma geçiş yapabilirsiniz.
    Merhabalar xiaomi mi5 sahibiyim bugün yeni güncelleme gelmiş ve hemen güncelledim.Önceden whatsapp mesaj bildirimini iki parmakla genişleterek cevaplayabiliyordum whatsappa girmeden ama güncelledikten sonra bunu yapamıyorum neden ?
    H
    halilmetekirikkale
    Son gelen güncelleme ile bunu kaldırdılar. Yeni gelecek güncellemede tekrar düzenleyip yayinlayabilirler. Yeni güncellemeyi bekleyin.
    Hocam iyi günler xiaomi mi 5 telefonum var şarj olmuyordu en son subzero 2.1a 9.0w bir şarj aleti şarj etti bunun telefona zararı olurmu satıcı olmaz diyor ben ben kullanmadan önce size danışmak istedim
    H
    halilmetekirikkale
    Sorun şarj aletinde mi teşhis koydunuz mu?
    O
    okan0133
    sanırım şarj aletinde telefon açıldı şuan 5.0 v kendi şarj aletiyle şarj ediyorum ama çok ağır şarj oluyor
    O
    okan0133
    üniversite öğrencisiyim şuan ben memlekete dönünce bu işlerle ilgilenen abim ile tekrar daha detaylı bir bakacağız telefona eğer başka bir sıkıntısı varsa garantiye gönderecez .
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt