Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• iyi akşamlar admin ben mi6 telefon almak istiyorum ama bu garanti olayından dolayı biraz tereddütlüyüm ve kronik olarak sorunları nasıl acaba .
    M
    mortal2626
    yani telefonda herhangi bir sorun çıktığı zaman delta muhattabım olucak yanlış anlamadıysam .
    HiddeNKinG
    HiddeNKinG
    Evet
    M
    mortal2626
    çok teşekkür ederim ilk defa kullanıcam mi6 herkez çok iyi diyor özellikler bakımından garanti işi çok kafamı karıştırmıştı ama sayenizde iyi oldu
    Hocam ben seni bir yerden tanıyor gibiyim ama çıkaramadım. hyrllhdgn nikini kullanırım her yerde. belki sen hatırlarsın
    iyi günler admin. ilk defa xiaomi ailesine katılmayı düşünüyorum fiyat performans olarak mi 5s ve mi note 2 çok hoşuma gitti sizce hangisi ?

ikinci olarak bu siteden mi 5s satın al dediğim zaman beni gittigiyor.com da mi 6 sayfasına yönlendiriyor ürün yok mu ? Gelecekse ne zaman gelecek bilgi pls :D
    HiddeNKinG
    HiddeNKinG
    Tavsiyem Note 2 olacaktır. Siteizde şuan stok kalmadığı için bayram sonrası stok gelecektir.
    • Beğen
    Tepkiler: HTK_33
    Abi banggood aliexpress vs. Alinan telefonlarda kullanabilnek icin hangi islemleri yapmak gerekiyor.
    M
    Mustafa09
    Satis la ilgili olan seylere hemen cevap veriliyor sorular bekletiliyor??
    HiddeNKinG
    HiddeNKinG
    Profile yazılan sorulara cevap genel olarak vermiyorum. Fakat soru direk olarak benim cevap verebileceğim bir soru olduğu için cevap verdim. Sizin sorunuz ise genele sorulabilecek bir soru forumda konu açarak bu soruyu sorabilirsiniz ve cevap bulabilirsiniz forumların amacı budur.
    M
    Mustafa09
    Gercekten cok yardimci oldunuz tsk
    Üstad Elimde Bir Tema Var Kilit Ekranı Ve Bir Kaç Yeri Türkçeleştirilmesi Gerekiyor Yardımcı Olurmusunuz Rica Etsem...
    Merhaba ben xiaomi mi max 2 almayı düşünüyorum yine bu sitenin alışveriş kısmındaki gitti gidiyor sayfasından ancak garanti işleri nasıl oluyor ve ilgileniliyormu merak ediyorum aslında siz bu işletle ilgileniliyormusun bilmiyorum sizi sitedeki destek kısmından gördüm profil fotonuzdan sizi seçtim eğer ilgilenmiyorsanız bu bilgilere nasıl ulaşabilirim yardımcı olabilirmisiniz.
    HiddeNKinG
    HiddeNKinG
    Sitemizde satılan tüm ürünler 2 yıl delta garantilidir. Sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz her hangi bir sorunda istediğiniz zaman bana yada sitemizin iletişim numaralarından müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.
    Merhabalar, Redmi Note 3 Bootloader Açmadan TÜRKÇE Rom Yükleme Anlatım konusundaki dosyalara erişilemiyor tekrar yükleminiz mümkün mü?
    Teşekkürler.
    HiddeNKinG
    HiddeNKinG
    şuan şehir dışında olduğum için imkanım yok maalesef
    C
    cakalpup
    Yükleyebileceğiniz tarih belli mi acaba?
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt