Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• Peki cihaz cihaz geriye nasıl donucem muiu 8 ilemi bişey yapmak gerekiyor mu wifi çekmiyor onun için yapicam
    VSM
    VSM
    cihaz geriye nasıl döneceğim derken ?
    Merhaba hocam mi5 telefonum var ses + ve Power tuşuyla reset aticam seçeneklerden napmqm lazım acaba teşekkürler
    VSM
    VSM
    recovery moda girdiğinde ses açma kısma tuşları ile menüde gezerek zaten 3 şecenek var wipe cache yapacaksınız
    iyi günler mi5s im mi cloud dan cihazı bul diyince dogru konumu bulmuyor aynı ilçede farklı bir yeri gösteriyor ne yapmam lazım sms onayım olmadı o yüzden konu açamıyorum ?
    Merhaba forum da konu açmak için telefon onayı istiyor ama telefonum şuanda kitli açamıyorum. onay hakkında yardım eder misiniz ? gerçek sorunum ise mi max 8.5 güncellemesini yükledikten sonra parmak izi dahil hiçbişey çalışmıyor sadece kilit ve ses tuşları çalışıyor. eski roma fastboot ile dönmeye çalıştım ama çok hızlı yaptı ve aynı kaldı.. telefonda önemli dosyalar var ve silmek istemiyorum lütfen yardım edin.
    Merhaba, Mi 5s kullanıyorum, Daha ilk gün unlock yanlışlıkla kapatıp lock ettim. unlock için yetkilendirme smsi geldi fakat şuan 72 saat beklememi istiyor. Bu süreci geçmemizin bir yolu varmıdır ?
    VSM
    VSM
    maalesef yok
    ornkrn
    ornkrn
    :( Teşekkürler. Umarım sonrasında kötü bi süprizle karşılaşmam.
    Merhaba..1 yıldır miband bileklik kullanıyorum fakat 1 aydır telefonuma bağlanamıyorum..mifit cihazınız başka bir telefonla eşleşmiş önce bu eşleşmeyi kaldırın diye uyarı veriyor ama ben başka bir telefonla eşleştirme yapmadım ki..ne yapmam gerekiyor?
    VSM
    VSM
    miband hiç kullanmadığım için bir şey diyemem
    sorular ve yardım talepleri bölümüne göz atın açılmış bir konu yok ise
    sorununuzla ilglili yeni konu açın
    Merhaba..1 yıldır miband bileklik kullanıyorum fakat 1 aydır telefonuma bağlanamıyorum..mifit cihazınız başka bir telefonla eşleşmiş önce bu eşleşmeyi kaldırın diye uyarı veriyor ama ben başka bir telefonla eşleştirme yapmadım ki..ne yapmam gerekiyor?
    sa vsm mi5s telefonumda google play store den uygulama ındıremıyorum aynı sekılde google play hızmetlerını gunceleyemıyorum ve ıkısındede 492 kodlu bır hata alyorum.
    bugune kadar google play yardım hızmet adımlarını takıp ettım olmadı
    fabrıka ayarlarına dondum yıne olmadı
    lutfen yardımlarınızı rıca edıyorum
    VSM
    VSM
    Ayarlarlar/yüklü uygulamalar/Google play store adımlarını takip edip önbelleği temizle yaptınız mı
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt