Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• hocam benim MI5 te sebeke sorunu var yardem edermisiniz lutfen telefon evde cekmiyor disarda cekiyor lutfen
    üyeliğimi onaylatmam için telefon onayı istiyor telefonum kilit.. forum da konu açmam gerek lütfen onaylarsanız sevinirim.
    ıyı geceler kolay gelsın mı5s marka telefonum da googleplay den uygulama ındırıken 492 hatası yasıyorum fabrıka ayarları vs hepsını denedım en son rom dedıklerı olayı ındırdım ama daha kurmadım root atmadan rom kurulumu yapmamın bır sakıncası varmı?
    AGA BİRŞEY SORUCAM BEN BUGÜN Mİ5 ALDIM , ALDIĞIM MODEL 64 GBLİK Mİ5 ŞİMDİ BU 64GB GBLİK OLAN Mİ5 PRİMEMİ OLUYOR?
    redmi note 4 telefonumda video izlerken ekran bir anda dondu daha sonra video bulunamadı hatası bundan sonra hafıza kartını görmemeye başladı hafıza kartını formatlamaktan tutunda birkaç tane rom flaşlamayı denediğim halde şu anda telefonumda ekran açılmama yada kendi kendine kapanma gibi bir problemim var bana yardımcı olacak birini arıyorum bu derdimi halledene müteşekkir olacağım
    Çin'den yeni satın aldırttığım Xiaomi Mi Pad 3'e Global Stable ROM yükleyemedim. Bana yardımcı olu musunuz?
    2 Gündür araştırıyorum, bir işe yaramadı, "MiPhone20141107" cihazı bulamıyor (32 Bit Win 7)
    HiddeNKinG
    HiddeNKinG
    Şuan yurt dışında olduğum için maalesef net bağlantım olmaması ve elime hiç mipad 3 geçmemesinden dolayı bir şey söyleyemiyorum size.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt