Yardım "Ziraat onay bağlantısına ulaşılamadı" sorunu

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
RisingOS
Telefon Modeli
Redmi 9
Bootloader Kilidi
Açık
Bankada oturum açarken önce kimlik noyu ardından şifremi giriyorum sms geliyor ve gelen sms'teki kodu yazarak giriyorum vs.açılıyor sorum şu sms sormadan doğruca sadece şifreyle girmek için ziraat onayı etkinleşmem gerek ama olmuyor sim kart blokesi gibi şeyler yok yine de bu hatayı veriyor daha sonra deneyin diye magisk gizli ruru'dan momodan baktım sorun yok ayrıca bootloader spoofer yüklü ve safetynet play integrity gibi kontroller başarıyla geçiyor sorun ne olabilir niye etkinleştiremiyorum ziraat onayı. Sms kodu sormasa sorun yok ama sormaması için başka ne yapılabilir

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
hocam tek kullanımlık şifreyi bildiğim tüm banka uygulamları her girişte gönderiyor.

Oyla:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam tek kullanımlık şifreyi bildiğim tüm banka uygulamları her girişte gönderiyor.
Diğer bankaları bilmiyorum da öyle değil cihaz eşleştirirsem (yani ziraat onay) o durumda sms şifresi istemiyor. Bankanın bununla alakalı açıklaması da şu;Mobil cihaz eşlemenizi yaparak, mobil uygulamamız ve internet şubemize herhangi bir SMS şifresi kullanmanıza gerek kalmadan belirlediğiniz tek şifre ile güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt