Yardım ziraat mobil sorunu

degirmenci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şükrü
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
5
mi 9t telefonuma bir çok rom kurdum sadece mi room da bu sorunu yaşıyorum mi roomun son güncellemesi dahil geriye dönük bir çok versiyonunu denedim hepsindede aynı sorun. zirat mobil çalıştırıp eft/havale yapmak istediğimde tüm bilgileri giriyorum sorun yok en son onay ekranı geldiğinde girmiş olduğum para miktarı 999tl üzerinde ise örneğin 2000tl yazdığımda onay ekranına gelince miktar 2,00tl olarak gözüküyor 2555tl yazsam 2,6tl oluyor bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Nokta veya virgül kullanarak yazmayı denediniz mi? İşe yarayabilir belki.

Oyla:

cavci7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Konular
0
Aynı sorun yüzünden aylar önce bende başka kredi kartına ödememi eksik yapmıştım. Sonra haberim oldu. Tutarı doğru yazdığıma emindim. Herhalde kafam dağınıktı eksik yazdığıma bende inandım. O günden beri ödemeleri bilgisayar üzerinden yapıyorum. Siz yazınca hatırladım. Ama inanın sebebi ne olabilir bir fikrim yok.

Oyla:

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Ama sonuçta ödeme yaparken, bankanın web arayüzü onay istiyor. Şu kadar havale yada eft yapılacak, onaylıyor musun diye soruyor.

O onay penceresi geldiğinde, ödeme yaptığınız yere dikkat etmek durumundasınız. Yani her halükarda dikkat etmelisiniz. Çünkü eksik değil de, yanlışlıkla fazla ödeme yaparsanız ne olacak ? Yani her durumda ödeme onay penceresini dikkatlice inceleyip, ödeme tutarı doğruysa ondan sonra onay vermelisiniz.

Oyla:

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Miroom ile alakalı bir sorun bu. Daha önce bir arkadaş daha konu açmıştı. Eu romda olmadığını söylemişti. Miroom'da ziraat uygulamasında tutarı girerken nokta olması gerekirken virgül oluyor maalesef. Yani tutarı yazarken 5.000,00 şeklinde olması gerekirken miroom'da 5,000,00 oluyor ve hiçbir şekilde düzenlenemiyor bu tutar. Yapıştır seçeneği de çıkmıyor. Son onay ekranında da 5,00 tl olarak görünüyor.

Oyla:

degirmenci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şükrü
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
5
miroom ekibi ile iletişime geçip durmu bildirecek bir bilen olursa bizimde bu romu kullanmamıza vesile olur inşallah

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Ben yıllardır ziraat mobil kullanıyorum ve hiç bugüne kadar böyle bir sorun yaşamadım, iyiki Mi Room kullanmıyorum, bu bile EU ya geçmek için çok gerekli bir sebep

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:

degirmenci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şükrü
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
5
hangi telefonu kullanıyorsunuz ben mi 9t kullanıyorum daha önce redmi 5 plus kullanıyordum onda böyle bir sorun yoktu

Oyla:
Üst Alt