Yardım Ziraat Bankası Temassız ödeme tanımlayamıyorum.

Haorelian

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur Esat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
1
Öncelikle merhabalar, şu anda Ziraat Mobil üzerinden banka kartıma telefonda NFC ile temassız ödeme özelliğini eklemeye çalışıyorum fakat bu seçeneğe her tıkladığımda "Güvenliğiniz sebebiyle cihazınızda mobil temeassız ödeme özelliğini kullanmanıza izin verilmemektedir." diyor.

Şu anda Evolution X 7.2 Android 13 sürümünü kullanıyorum(Root/Magisk Yok) SafetyNet ve DRM'den geçiyor ve diğer bankacılık uygulamalarıma da kolaylıkla giriyor.

Bu sorunu yaşayan ya da çözümünü bilen arkadaşlar varsa şimdiden onların yardımı için teşekkür ediyorum.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Öncelikle merhabalar, şu anda Ziraat Mobil üzerinden banka kartıma telefonda NFC ile temassız ödeme özelliğini eklemeye çalışıyorum fakat bu seçeneğe her tıkladığımda "Güvenliğiniz sebebiyle cihazınızda mobil temeassız ödeme özelliğini kullanmanıza izin verilmemektedir." diyor.

Şu anda Evolution X 7.2 Android 13 sürümünü kullanıyorum(Root/Magisk Yok) SafetyNet ve DRM'den geçiyor ve diğer bankacılık uygulamalarıma da kolaylıkla giriyor.

Bu sorunu yaşayan ya da çözümünü bilen arkadaşlar varsa şimdiden onların yardımı için teşekkür ediyorum.
Rootlayip MagiskHide yapın, custom romlarda bu tarz işlemlere izin verilmez.

warpchain

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
şafak
Cihazım
poco x3 pro
Konular
0
Aynı sorunu bende yaşıyorum ziraat ve Vakıfbank ta geliştirici seçeneklerini kapatınca çalışıyor ama açınca mobil ödeme yapamıyorum

rwetgi10

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Amele
Konular
6
Evet USB hata ayıklama açık ise uygulama çalışmaz yada sınırlı izinle çalışır. Bunun çözümü yok sanırım

Üst Alt