Soru zamanı olan arkadaşların bir bakmasını rica ediyorum

dodocck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
doğukan
Cihazım
mi9t
Konular
3
Abilerim ablalarım ben mi9t global rom kullanıyorum telefonum garantili ben miui 11 global rom yüklü ben miui 11 global romdan V11.0.1.0 PFJMIXM yani global romdan miui V11.0.3.0 PFJEUXM eu global geçmem nasıl olur globalda kullandığım rom çok şarj yiyo sanki sizin fikirleriniz nedir performansta şarjda bi değişim olur mu geçersem garantiyi kafaya takmıyorum çünkü ne yapsam kullanıcı hatası dicekler kısacası fikirleriniz ile bana yardımcı olur musunuz?

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Abilerim ablalarım ben mi9t global rom kullanıyorum telefonum garantili ben miui 11 global rom yüklü ben miui 11 global romdan V11.0.1.0 PFJMIXM yani global romdan miui V11.0.3.0 PFJEUXM eu global geçmem nasıl olur globalda kullandığım rom çok şarj yiyo sanki sizin fikirleriniz nedir performansta şarjda bi değişim olur mu geçersem garantiyi kafaya takmıyorum çünkü ne yapsam kullanıcı hatası dicekler kısacası fikirleriniz ile bana yardımcı olur musunuz?
Bootloader kilidini açmanız lazım hangi garantili telefonunuz Delta dışı bootloader kilidi açarsanız garanti geçersiz olur.

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Eu beta iyidir. Globali bilmem, yükledim mi onu bile hatırlamıyorum :D

Oyla:

dodocck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
doğukan
Cihazım
mi9t
Konular
3
Bootloader kilidini açmanız lazım hangi garantili telefonunuz Delta dışı bootloader kilidi açarsanız garanti geçersiz olur.
Açıktı kapadım ama açarım geri sadece merak ediyorum eu mu global rom mu eu güncelemede önde ve miui 11.0.1.0 çok şarj yiyor acaba 11.0.3.0 geçsem nası olur

Oyla:
Üst Alt