Soru Yurtiçi X5 Pro 5G hyper os

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
Merhaba, Arkadaşlar Yeniyim forumda belki vardır bu sorum daha önceden kusura bakmayın, X5 Pro 5G kullanıyorum yurt içi cihaz hyper os güncellemesi almadım henüz ama alan arkadaşlar var bunu nasıl güncelleyebiliriz kilit açmam bu mı gerekiyor , veya direk güncellemeyi indirip kurabileceğim link var mı en son çare bekleyecekmiyim Teşekkürler
Merhabalar sayın arkadaşlar farklı bilgilendirmeler de bulunmuşlar, manuel olarak güncelleme paketi ile güncelleyebilirsiniz.

Girdiğiniz yerde ki Renkli MIUI yazısına 5 defa filan tıklayın ek güncelleme seçeneklerini açacaktır.
Açıldıktan sonra 3 noktaya basıp güncelleme paketini seç diyebilirsiniz.
Oradan benim alta verdiğim linkten, kurtarma romunu indiriniz daha düşük GB olan dosya paketini yani indirdikten sonra bu paketi seçip güncelleme yapabilirsiniz. Olumlu olacağını düşünüyorum.
Garanti bozmaz ve kapsam dışı bırakmaz.
Kolay gelsin.

Link :

İndirme için 2.sunucuyu seçmenizi tavsiye ederim.

Ang7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orta sev.
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Konular
1
Merhabalar sayın arkadaşlar farklı bilgilendirmeler de bulunmuşlar, manuel olarak güncelleme paketi ile güncelleyebilirsiniz.

Girdiğiniz yerde ki Renkli MIUI yazısına 5 defa filan tıklayın ek güncelleme seçeneklerini açacaktır.
Açıldıktan sonra 3 noktaya basıp güncelleme paketini seç diyebilirsiniz.
Oradan benim alta verdiğim linkten, kurtarma romunu indiriniz daha düşük GB olan dosya paketini yani indirdikten sonra bu paketi seçip güncelleme yapabilirsiniz. Olumlu olacağını düşünüyorum.
Garanti bozmaz ve kapsam dışı bırakmaz.
Kolay gelsin.

Link :

İndirme için 2.sunucuyu seçmenizi tavsiye ederim.

Denedim hocam böyle hata aldım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-09-14-48-01-820_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2024-02-09-14-48-01-820_com.android.updater.jpg
    145,6 KB · Görüntüleme: 14
Üst Alt