Soru Yurtiçi X5 Pro 5G hyper os

Ang7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orta sev.
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Konular
1
Merhaba, Arkadaşlar Yeniyim forumda belki vardır bu sorum daha önceden kusura bakmayın, X5 Pro 5G kullanıyorum yurt içi cihaz hyper os güncellemesi almadım henüz ama alan arkadaşlar var bunu nasıl güncelleyebiliriz kilit açmam bu mı gerekiyor , veya direk güncellemeyi indirip kurabileceğim link var mı en son çare bekleyecekmiyim Teşekkürler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-07-23-29-42-432_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2024-02-07-23-29-42-432_com.android.updater.jpg
    136,1 KB · Görüntüleme: 18

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
Merhaba, Arkadaşlar Yeniyim forumda belki vardır bu sorum daha önceden kusura bakmayın, X5 Pro 5G kullanıyorum yurt içi cihaz hyper os güncellemesi almadım henüz ama alan arkadaşlar var bunu nasıl güncelleyebiliriz kilit açmam bu mı gerekiyor , veya direk güncellemeyi indirip kurabileceğim link var mı en son çare bekleyecekmiyim Teşekkürler
hocam sizin cihaz için güncelleme yayınlanmış içinde türkiye sürümü değil global var isim değiştirme yöntemi ile yüklersiniz kilidi açarsanız garanti devredışı kalabilir ama açarsanız fastboot üzerinden de yükleyebilirsiniz

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
cihazın garantiliyse bekle gelir değilse bootloader kilidi aç yükle kilit açınca garanti dışı oluyor cihaz yinede sen bilirsin hyperos oldu da atla deve bir değişiklik yok bu konuda bir hype var onun büyüsüne kapılma emin ol anlayacagın bir değişiklik yok sadece xiaomi ekibi işini stabilleştirmek için bunu yaptı bu değişikliği 1-2 yıl sonra daha net hissedilir görebiliriz

Ang7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orta sev.
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam garantisi devam ediyor , peki bölge için hangisini önerirsiniz o şekilde deneyelim bi

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
hocam bölge değişimi yaparsan garanti dışı kalır riski alıyor musun evet dersen en iyisi global bence

Ang7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orta sev.
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cihazın garantiliyse bekle gelir değilse bootloader kilidi aç yükle kilit açınca garanti dışı oluyor cihaz yinede sen bilirsin hyperos oldu da atla deve bir değişiklik yok bu konuda bir hype var onun büyüsüne kapılma emin ol anlayacagın bir değişiklik yok sadece xiaomi ekibi işini stabilleştirmek için bunu yaptı bu değişikliği 1-2 yıl sonra daha net hissedilir görebiliri

hocam bölge değişimi yaparsan garanti dışı kalır riski alıyor musun evet dersen en iyisi global bence
Bunu bilmiyordum teşekkürler ederim riske etmeye değmez bence kalsın ozaman TR de

Kayihanefr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kayıhan
Cihazım
Poco x5 pro
Konular
0
İyi akşamlar benim telefonda mıuı global 14.0.4 tmstrxm sürüm yazılım var. Güncelleme gelmedi. Ne zaman gelir bl kilidi açıyorum bölgeyi Brezilya yapıyorum yine de güncelleme yok diyor.

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
İyi akşamlar benim telefonda mıuı global 14.0.4 tmstrxm sürüm yazılım var. Güncelleme gelmedi. Ne zaman gelir bl kilidi açıyorum bölgeyi Brezilya yapıyorum yine de güncelleme yok diyor.
sizin cihaz zaten son sürümde bölge her zaman işe yaramaz kilit açıksa global rom yükleyin türkiye romuna hyperos gelmedi

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
hocam birkaç içinde gelmez büyük ihtimalle siz bölge değiştirin başka ülkeleri deneyin

Üst Alt