Soru Yurtdışından telefon almak

muzaffer07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muzaffer
Cihazım
note 3 pro
Konular
2
Meşhur satıcı anna'dan hala telefon alınır mı bu konuda bilgisi olan var mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Meşhur satıcı anna'dan hala telefon alınır mı bu konuda bilgisi olan var mı ?

Anna ölmüş hocam şimdi baba yürütüyor ananın işlerini :D
Muzaffer hocam bu soruyu sormadan önce sitede bir aratma yaptınmı belki bu soru veya buna yakın bir soru sorulmuş mudur diye artık aynı soruları okadar çok görüyoruzki inanın kimsede cevap yazma isteği uyanmıyor.
Sorunuza gelince ben bahsi geçen Anna yı bilmiyorum ama yurtdışı telefon getirmek çok riskli onu biliyorum umalım da cevap yazan çıksın selametle hocam

muzaffer07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muzaffer
Cihazım
note 3 pro
Konular
2
Anna ölmüş hocam şimdi baba yürütüyor ananın işlerini :D
Muzaffer hocam bu soruyu sormadan önce sitede bir aratma yaptınmı belki bu soru veya buna yakın bir soru sorulmuş mudur diye artık aynı soruları okadar çok görüyoruzki inanın kimsede cevap yazma isteği uyanmıyor.
Sorunuza gelince ben bahsi geçen Anna yı bilmiyorum ama yurtdışı telefon getirmek çok riskli onu biliyorum umalım da cevap yazan çıksın selametle hocam

arama bölümünden 2rtade diye aramıştım hiç konu çıkmadı hocam

diğer forumlarda bazı kişiler 20 tane alışveriş yaptım sorun çıkmadı diyor bazıları ise tam tersine dolandırıcı diyor yaklaşık 5 yıldır aliexpressden alışveriş yaparım alıcı korumalarını da tamamen biliyorum tek yapmam gereken telefon geldiğinde paketin açılışından itibaren video çekip video kamera karşısında telefonu kontrol etmek zaten kargo belirtilen sürede gelmezse direkt olarak paramı iade ediyorlar tek sıkıntı şu 20 günde ancak geliyor diyorlar şimdi 20 gün beklerim gelmez boşa telefonsuz kalırım diye düşüncelerim var birde buradaki fiyatlarda 300-400 tl ucuz olunca cazip geliyor
en basitinden 4x alan olmuş herkes memnun gözküyor tabi bu telefonda fiyat farkı yok ancak alacağım redmi 6 proda baya bir fark var

Üst Alt