Yardım Yurtdışı Xiaomi Redmi Note 11 Pro IMEI gitmeden güncelleme yapmak

RitmicSteam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
RedmiNote11Pro
Konular
1
Elimde Redmi Note 11 Pro model bir telefon var. Kendi IMEI'sinin kayıt süresi doldu ve mecbur IMEI attırmak zorunda kaldım. IMEI atılınca eski sürüme geri döndü. Şuanda MIUI Global 13.0.11 sürümünde. Android Sürümü 11, Android Güvenlik güncellemesi ise 2022-06-01'den kalma. Telefon güncel olmadığı için çok yavaş çalışıyor ama yeni güncellemelerde gözle görülür bir performans artışı vardı. IMEI gitmeden evde bilgisayardan güncelleme yapmak mümkün mü? Bir de şöyle bir şey mümkün değil mi? Güncelleme yapmadan önce atılan IMEI'yı bir yere kaydetsek. Sonra güncelleme yapıp güncel haline IMEI'yi atamaz mıyız? Detaylı bir şekilde anlatabilecek, konu hakkında bilgiye sahip birileri var mı?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
hayır güncelleme yaparsanız recovery ekranında kalır açılmaz. Güncelleme yapılabilmesi için tek çözüm direnç işlemidir.

Burak Soysal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T
Konular
28
Redmi Note 11 PropissarroDimensity 920 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)

RitmicSteam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
RedmiNote11Pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayır güncelleme yaparsanız recovery ekranında kalır açılmaz. Güncelleme yapılabilmesi için tek çözüm direnç işlemidir.
Hiç mi yolu yok peki. Twrp falan diyorlar o da mı olmuyor? Direnç işlemi zararlı mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi Note 11 PropissarroDimensity 920 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Elimdeki telefon Helio G96 işlemcili

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
olsa yazarız zaten.. twrp vs. onlar bilgi kirliliği. Direnç işlemi basit 1 tane direnç sökülüyor sadece ve koruma kalkıyor

oktayalper6464

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Redmi note10
Konular
2
Redmi note 10 var elimde benimde eksi sürümden dolayı kasma var direnç işlemi yapıldı güncelleme yapsa imei gider mi

Üst Alt