Soru Yurtdışı Xiaomi 11T Pro

Volkanboy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
Note 10 pro
Konular
0
Merhabalar 11t pro şuanda yazılım ile IMEI repair yapiliyormu peki telefoncu yapılıyor dedi ama pek guvenemedim dogrusu yardımcı olur musunuz teşekkürler.alan kullanan yaptıran oldumu herhangi bir sıkıntı varmı kamera ya şebeke sorunu.

mutlumuncak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mutlu
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
1
Merhabalar 11t pro şuanda yazılım ile IMEI repair yapiliyormu peki telefoncu yapılıyor dedi ama pek guvenemedim dogrusu yardımcı olur musunuz teşekkürler.alan kullanan yaptıran oldumu herhangi bir sıkıntı varmı kamera ya şebeke sorunu.
Bende cihazı yeni aldım en erken 1 ay sonra getirmemi söylediler imei için ama hiç direnç değişiminden söz etmediler? Daha önce bilmiyordum forumda gördüm direnç değişimi olayını. forumdaki mesajlar genelde yeni değil ama acaba artık yazılım ile yapılabiliyor mu? Bilgisi olan birileri bu konuda bilgi verirse sevinirim.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Bende cihazı yeni aldım en erken 1 ay sonra getirmemi söylediler imei için ama hiç direnç değişiminden söz etmediler? Daha önce bilmiyordum forumda gördüm direnç değişimi olayını. forumdaki mesajlar genelde yeni değil ama acaba artık yazılım ile yapılabiliyor mu? Bilgisi olan birileri bu konuda bilgi verirse sevinirim.
Hayır hala direnç ile.Aldığınız yere sorun bakalım kayıt işlemi direnç ile mi yapılacak max 1 ay diye bir şey yok 8 ay süreniz var daha

ozgunalic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgün
Cihazım
mi10
Konular
0
Merhaba, eskişehirde varmı bu işlemleri gerçekleştiren bir yer ?

doruk1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi 11 t pro
Konular
1
Direnç siz atılıyor mu bilgisi olan var mı

Üst Alt