Sohbet Yurtdışı telefon kullanım süresi

miyuay3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Poco F3
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Merak ettiğim bir konu hakkında size danışmak istedim. Ben geçen mayıs ayında Poco F3 telefon aldım ve yıl sonuna kadar kayıtsız olarak kullandım. 2022 yılbaşında bu süre sıfırlandı ve 4+4 olmak üzere 8 aylık süre yeniden başladı. Ağustosta telefonum kapanacak. İmei kaydı çıkmaması durumunda 4 ay süreyle tablete dönecek olan telefonum 2023 yılbaşında yeniden açılacak mı yoksa bu hak sadece 1 yılla mı sınırlı? Sınırsız ise yılda 4 ay makul bir süre ve kayıt yaptırmadan idare edilebilir diye düşünüyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Merak ettiğim bir konu hakkında size danışmak istedim. Ben geçen mayıs ayında Poco F3 telefon aldım ve yıl sonuna kadar kayıtsız olarak kullandım. 2022 yılbaşında bu süre sıfırlandı ve 4+4 olmak üzere 8 aylık süre yeniden başladı. Ağustosta telefonum kapanacak. İmei kaydı çıkmaması durumunda 4 ay süreyle tablete dönecek olan telefonum 2023 yılbaşında yeniden açılacak mı yoksa bu hak sadece 1 yılla mı sınırlı? Sınırsız ise yılda 4 ay makul bir süre ve kayıt yaptırmadan idare edilebilir diye düşünüyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Devlet aksi bir durum olmazsa yeniliyor. Tabi tamamen onların elinde tekrar yenilenmesi süreci.

miyuay3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Poco F3
Konular
3

mesdv

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emin
Cihazım
11T Pro
Konular
28
Hocam uzun zaman sonra cevap yazıyorum kusura bakmayın. Cihazınızın şebekesi halen aktif mi?

Üst Alt