Yardım Yurtdışı Telefon alırken dikkat edilmesi gereken hususlar

veuzman0725

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
mi6
Konular
4
Mi 13 12/256 almak istiyorum, Piyasada CE damgalı ve damgasız birçok telefon mevcut. Hangisini almalıyız. CE Damgalı ve Çin denilen modeller arasında ne fark vardır. Mümkünse CE damgalı satıcılar iletişim kurabilirsiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-08-16-10-55-37-593_com.dolap.android.png
    Screenshot_2024-08-16-10-55-37-593_com.dolap.android.png
    821,3 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_2024-08-16-10-55-37-593_com.dolap.android.png
    Screenshot_2024-08-16-10-55-37-593_com.dolap.android.png
    821,3 KB · Görüntüleme: 19

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
25
Band 20 dışında pek gözle görülür bir fark yoktur. CE olanı tercih etmeniz faydanıza olur şebeke açısından.

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
CE logosu şebeke uyumluluğu diyelim dağ başına da çıksanız 4g çekmese dahi 3g 2g gibi şebekeler çekecektir iletişimde kalabilirsiniz eee ne farkı var 4g çekecek yerde 3g çeker oyunlarda veya internette geziyorsanız hızınız teknoloji itibariyle daha düşük olacaktır
başka sorun ? şu güne kadar başka sorun yaşadığımı söyleyemem
yeni çin cihazlarda bootloader açılmadığı için fake romla kullanıyorsunuz ve güncelleme gelmiyor root custom rom vs işleri olmaz
ben olsam uzak dururum arka kapakta xiaomi redmi vs ne yazıyorsa aynı onun gibi renklerde ce logosu yazacak başka renkte olmaz çünkü lazerle yazan gördüm diyeceklerim bu kadar olabildiğince uzak dururum illa alacaksam da bootloaderi açık olsun isterim

aftpro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selçuk
Cihazım
redmi 11
Konular
0
Band 20 4gye has bir band değil mi

veuzman0725

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
mi6
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çin oled ce olanlar amoled diyolar?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

CE logosu şebeke uyumluluğu diyelim dağ başına da çıksanız 4g çekmese dahi 3g 2g gibi şebekeler çekecektir iletişimde kalabilirsiniz eee ne farkı var 4g çekecek yerde 3g çeker oyunlarda veya internette geziyorsanız hızınız teknoloji itibariyle daha düşük olacaktır
başka sorun ? şu güne kadar başka sorun yaşadığımı söyleyemem
yeni çin cihazlarda bootloader açılmadığı için fake romla kullanıyorsunuz ve güncelleme gelmiyor root custom rom vs işleri olmaz
ben olsam uzak dururum arka kapakta xiaomi redmi vs ne yazıyorsa aynı onun gibi renklerde ce logosu yazacak başka renkte olmaz çünkü lazerle yazan gördüm diyeceklerim bu kadar olabildiğince uzak dururum illa alacaksam da bootloaderi açık olsun isterim
hocam siz neden kullanıyorsunuz 😃 yaşadığımı söyleyemem demişsiniz

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
çin oled ce olanlar amoled diyolar?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam siz neden kullanıyorsunuz 😃 yaşadığımı söyleyemem demişsiniz
ben poco f5 kullanıyorum hocam global model aynı cihazın redmi note 12 turbo olanı var ekran led oled amoled "led olsun da gerisi önemli değil"
sorun yaşadığımı söyleyemem "sorun yaşamadım bu cihazda direnç vs işlemini de kendim yaptım o yüzden ne diyim"

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Geçen mi 13 alacaktım foruma bakayım dedim ce olayı nerede yazıyor ve istanbul da nereden almayı tavsiye edersiniz?

Seyfo1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Seyfettin
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
27
Mi 13 12/256 almak istiyorum, Piyasada CE damgalı ve damgasız birçok telefon mevcut. Hangisini almalıyız. CE Damgalı ve Çin denilen modeller arasında ne fark vardır. Mümkünse CE damgalı satıcılar iletişim kurabilirsiniz
Hocam benim telefonum note 12 pro 5g cihazımın arkasındaki etiket sizin resimdeki gibi yeşil ve çince renkteydi, CE damgası ise sertifikalar kısmında var CE den kastınız arkadaki IMEI kağıdı mı yoksa CE sertifikalı mı?

Üst Alt