Soru Yurtdışı redmi note 11 pro 4G

eryilmazemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Eryılma
Cihazım
J7 2016
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 13.0.11.0 Android 11
Telefon Modeli
Redmi note 11 pro 4G
Bootloader Kilidi
Açık
Yurtdışı imei atılmış redmi note 11 pro 4G var elimde direk ayarlardan güncelleme yaparsam orjinal imeilerine geri döner mi?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
1- orjinal imeiler gelir.
2- imeiler silinmiş açılır.
3- recovery ekranında kalır açılmaz. (nvdata hatası)
sorunun kesin cevabı için yapılış yöntemini bilmek gerekir.

Oyla:

eryilmazemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Eryılma
Cihazım
J7 2016
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1- orjinal imeiler gelir.
2- imeiler silinmiş açılır.
3- recovery ekranında kalır açılmaz. (nvdata hatası)
sorunun kesin cevabı için yapılış yöntemini bilmek gerekir
Orjinal imeilerin üzerine imei atılmış sadece normal bir şekilde

Oyla:

eryilmazemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Eryılma
Cihazım
J7 2016
Konular
4
Öyle değil farklı durumlar
Peki fastboot rom atsam ne olur ve bir arkadaşta yine yurtdışı redmi note 11 pro 4G var düz yazılımsal imei atılmış direnç yapmadan android 11 ken ayarlardan güncelleme yapmış telefon orjinal imeilerine geri dönmüş olarak açılmış benim telefona da aynı şekilde imei atılmış ve farklı durumlar derken ne demek istediniz?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
deneyin ben 3 ihtimali yukarıya yazdım işte. imei atılış yöntemi hocam. size ve forumdakilere yararlı bilgi olsa zaten detay yazarım.. bunu da sadece yapan bilir..

Oyla:

psrker26shw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Note 11 pro 4g
Konular
3
Yurtdışı imei atılmış redmi note 11 pro 4G var elimde direk ayarlardan güncelleme yaparsam orjinal imeilerine geri döner mi?
aynı model cihaz ilk aldığımda 13.06 sürümüne güncellemiştim dün mesaj geldi 120 gün içinde kapanacak diye. imei atma yolu arıyorum yapma.

Oyla:

eryilmazemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Eryılma
Cihazım
J7 2016
Konular
4
aynı model cihaz ilk aldığımda 13.06 sürümüne güncellemiştim dün mesaj geldi 120 gün içinde kapanacak diye. imei atma yolu arıyorum yapma.
Bende zaten bunu yapmaya çalışıyorum orjinal imeilerine geri döndürmeye çalışıyorum ve ben telefonu ilk aldığımda sadece sim 2 ye imei atılmıştı sonra sim 2 nin imeisi kendi kendine orjinale döndü totalde iki imeide orjinaldi ve bana hiç mesaj gelmedi güncelleme yaptım orjinal imeileri ile kullanıyordum şebekede vardı sonra twrp kurmaya çalıştım hard brick oldu babam telefoncuya götürdü sadece yazılım atıp düzeltmesi gerekirken imeide atmış tekrar güncelleme yapabilmek için orjinal imeilerine geri döndürmek istiyorum

Oyla:

psrker26shw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Note 11 pro 4g
Konular
3
Bende zaten bunu yapmaya çalışıyorum orjinal imeilerine geri döndürmeye çalışıyorum ve ben telefonu ilk aldığımda sadece sim 2 ye imei atılmıştı sonra sim 2 nin imeisi kendi kendine orjinale döndü totalde iki imeide orjinaldi ve bana hiç mesaj gelmedi güncelleme yaptım orjinal imeileri ile kullanıyordum şebekede vardı sonra twrp kurmaya çalıştım hard brick oldu babam telefoncuya götürdü sadece yazılım atıp düzeltmesi gerekirken imeide atmış tekrar güncelleme yapabilmek için orjinal imeilerine geri döndürmek istiyorum
imei atılmış cihaza güncelleme geliyor zaten güncellemeyi yaparsan orjinale döner. ayrıca 14 romu çıkınca mi flashla at direk.

Oyla:

eryilmazemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Eryılma
Cihazım
J7 2016
Konular
4
imei atılmış cihaza güncelleme geliyor zaten güncellemeyi yaparsan orjinale döner. ayrıca 14 romu çıkınca mi flashla at direk.
İmei atıldıktan sonra güncelleme yaptım ama güncelleme paketi seç ile yaptım nv data corrupt hatası aldım telefon açılmadı acaba direk ayarlardan güncelleme yapmadım diye mi böyle oldu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bak emin misin çünkü tekrar nv data corrupt hatası alırsam iyi olmaz

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt